Aktualności - rok 2021

Artystyczny Dzień Dziecka.

1 czerwca 2021 r., w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie,  zorganizowano wydarzenie pod nazwą Artystyczny Dzień Dziecka.
Rozpoczęło się ono turniejem FIFA EURO 2021, następnie najmłodsi mogli poznać historię rybaka i złotej rybki, oglądając przygotowane przez rodziców przedstawienie teatralne pt. „ Baśń o rybaku i złotej rybce”.  

W  życzeniach od Burmistrza Krzysztofa Romana skierowanych do dzieci z okazji ich święta mogliśmy usłyszeć: „Drogie Dzieci! Dzisiejszy dzień jest waszym świętem, świętem radości i uśmiechu. Z tej okazji życzę Wam samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji. Niech uśmiech promienieje na Waszych twarzach, a każdy dzień niech przynosi nowe przygody w gronie przyjaciół i kochającej rodziny. Życzę Wam, aby wasze dzieciństwo trwało jak najdłużej i aby nigdy nie opuściła Was odwaga do odkrywania świata.” 

Kolejnym punktem wydarzenia były zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorki formacji SKAKANKA DANCE. 
Dodatkową atrakcją był zorganizowany przez Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną w Tuliszkowie, kiermasz rozmaitości:  działania plastyczne, zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami.
Dzieci, które wzięły udział w Artystycznym Dniu Dziecka otrzymały smycze, przypinki i cukierki z logo promocyjnym Gminy i Miasta Tuliszków.

 

Wstecz