Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje, że zakończono rozwożenie pojemników na szkło i bioodpady dla gospodarstw domowych.

  Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje, że zakończono rozwożenie pojemników na szkło i bioodpady dla gospodarstw domowych.

  2024.02.22

  Dostarczone pojemniki mają nr identyfikacyjny przypisany do danej posesji i są własnością gminy.  

   

 • Dzień Kobiet 2024.

  Dzień Kobiet 2024.

  2024.02.22

  Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków oraz Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie zapraszają na koncert Roberta Janowskiego, który odbędzie się 8 marca 2024 roku w hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie.

   

 • Zapraszamy do udziału w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. ⚽️ 1 marca 2024 roku, godzina. 19.00, hala sportowa w Tuliszkowie

  Zapraszamy do udziału w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków.

  2024.02.20

   

  Zapraszamy do udziału w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. 

  1 marca 2024 roku, godzina. 19.00, hala sportowa w Tuliszkowie

  W turnieju udział może brać maksymalnie 8 drużyn.

  O uczestnictwie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

   

 • Informacja o spotkaniu konsultacyjnym.

  Informacja o spotkaniu konsultacyjnym.

  2024.02.16

  Firma Multiconsult Polska sp. z o.o. z Warszawy zaprasza mieszkańców gminy Tuliszków na spotkanie konsultacyjne w sprawie „ Opracowania dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn. „BUDOWA LINII KOLEJOWEJ TUREK-KONIN”.

   

 • Gmina i Miasto Tuliszków ogłosiła przetarg na realizację inwestycji „Przebudowa budynku szkoły podstawowej w Tarnowej w zakresie dostosowania do wymogów przeciwpożarowych”.

  Gmina i Miasto Tuliszków ogłosiła przetarg na realizację inwestycji „Przebudowa budynku szkoły podstawowej w Tarnowej w zakresie dostosowania do wymogów przeciwpożarowych”.

  2024.02.16

  W dniu wczorajszym Gmina i Miasto Tuliszków ogłosiła przetarg na realizację inwestycji „Przebudowa budynku szkoły podstawowej w Tarnowej w zakresie dostosowania do wymogów przeciwpożarowych”.

   

   

Stronicowanie