Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Informacja dla mieszkańców.

  Informacja dla mieszkańców.

  2024.02.08

  Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje o uruchomieniu ostatniego naboru do projektu na dotację do montażu Odnawialnych Źródeł Energii w budynkach mieszkalnych, tj. Instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii i pomp ciepła.

   

 • W Tuliszkowie trwają prace związane z budową ulicy Bartłomieja Patrzykąta.

  W Tuliszkowie trwają prace związane z budową ulicy Bartłomieja Patrzykąta.

  2024.02.08

  Burmistrz Krzysztof Roman,  podpisał z wykonawcą umowę na realizację zadania pod nazwą „ Budowa ulicy Patrzykąta w Tuliszkowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz przebudową wodociągu ”.

   

 • Gmina i Miasto Tuliszków uzyskała dofinansowanie na realizację kolejnego projektu mającego na celu poprawę warunków życia mieszkańców.

  Gmina i Miasto Tuliszków uzyskała dofinansowanie na realizację kolejnego projektu mającego na celu poprawę warunków życia mieszkańców.

  2024.02.07

  „Utworzenie zielono-niebieskiej infrastruktury przy obiektach edukacyjno-sportowych w Tuliszkowie” to nazwa projektu, którego realizacja niesie za sobą szereg korzyści. 

 • Zawiadomienie o LXXIX Sesji Rady Miejskiej.

  Zawiadomienie o LXXIX Sesji Rady Miejskiej.

  2024.02.06

  Biuro Rady Miejskiej w Tuliszkowie informuje, że w dniu 13 lutego 2024r. o godz. 15-tej w sali nr 25 Urzędu GiM w Tuliszkowie odbędzie LXXIX sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie.

 • Gmina i Miasto Tuliszków otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą „Rozwój e-usług publicznych w Gminie Tuliszków”.

  Gmina i Miasto Tuliszków otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą „Rozwój e-usług publicznych w Gminie Tuliszków”.

  2024.02.06

  Przedmiotem projektu jest stworzenie systemów zapewniających mieszkańcom naszej gminy możliwość korzystania z szerokiego zakresu usług publicznych dostępnych drogą elektroniczną. 

Stronicowanie