Lipiec

W Tuliszkowie powstała nowa siłownia zewnętrzna i infrastruktura rekreacyjna, z której mogą również korzystać osoby z niepełnosprawnościami.

Z radością informujemy, że zakończono realizację inwestycji współfinansowanej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

W ramach zadania  Zagospodarowanie skweru przy ul. Jana Pawła II w Tuliszkowie – etap II  dostarczono i zamontowano nowoczesne urządzenia siłowni zewnętrznej oraz gier chodnikowych, które stanowią doskonałe uzupełnienie naszej lokalnej infrastruktury rekreacyjnej. Ponadto, wykonana została nawierzchnia z kostki brukowej i trawiastej oraz obrzeża, co przyczyniło się do estetycznego i funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni.

Celem inwestycji było stworzenie miejsca sprzyjającego aktywnemu wypoczynkowi i integracji mieszkańców. Dzięki nowym urządzeniom, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą korzystać z bezpiecznego i przyjaznego środowiska do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do korzystania z nowo powstałej infrastruktury i cieszenia się z efektów wspólnych działań na rzecz rozwoju naszej gminy.


💲 Kwota dofinansowania wyniosła 102 380 zł. 


💲Wartość inwestycji to kwota: 274 307,81 zł.

  • utwardzenie kostką brukowąDSC_0633
  • siłownia zewnętrznaDSC_0641
  • gry chodnikoweDSC_0642
  • plac zabaw i siłownia zewnętrznaDSC_0648
  • gra chodnikowaDSC_0643

Wstecz