Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków zaprasza na bezpłatne dwudniowe szkolenia w zakresie tworzenia BIZNESSPLANU.

  Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków zaprasza na bezpłatne dwudniowe szkolenia w zakresie tworzenia BIZNESPLANU.

  2021.06.18

  Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków zaprasza na bezpłatne dwudniowe szkolenia w zakresie tworzenia BIZNESSPLANU.

   

 • Nowości w programie " Czyste Powietrze".

  Nowości w programie " Czyste Powietrze".

  2021.06.18
  Od 2022 r. koniec dotacji na piece węglowe.
  Wycofanie dotacji na kotły węglowe, zwiększenie progów dochodowych uprawniających do podwyższonego poziomu dofinansowania oraz poszerzenie listy kosztów kwalifikowanych o kotły na pellet o podwyższonym standardzie – to trzy nowości w programie „Czyste Powietrze”, które zaczną obowiązywać już od 1 lipca 2021 r.
   
   
 • Wybrano najkorzystniejsze oferty na Budowę oświetlenia drogowego w miejscowościach Piętno i Wielopole, Wymysłów i Zadworna, Ogorzelczyn ( Budki, Wypychów) oraz Sarbicko.

  Wybrano najkorzystniejsze oferty na Budowę oświetlenia drogowego w miejscowościach Piętno i Wielopole, Wymysłów i Zadworna, Ogorzelczyn ( Budki, Wypychów) oraz Sarbicko.

  2021.06.18
  16 czerwca 2021 roku wybrano najkorzystniejsze oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji ( art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych tj. DZ.U z 2019 r. poz. 2019 ze zm.) na Budowę oświetlenia drogowego w miejscowościach Piętno i Wielopole, Wymysłów i Zadworna, Ogorzelczyn ( Budki, Wypychów) oraz Sarbicko.
   
   
 • Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Turku.

  Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Turku.

  2021.06.18

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Turku informuje, że zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) 2021/902 z dnia 3 czerwca 2021 r. zmieniającym załącznik I rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2021/605 z dnia 7 kwietnia 2021 r. ustanawiającego środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń cały obszar powiatu tureckiego został objęty środkami szczególnymi w zakresie zwalczania tej choroby.

 • Montaż elementów nowej linii sortowniczej w ZUOK "ORLI STAW" trwa.

  Montaż elementów nowej linii sortowniczej w ZUOK "ORLI STAW" trwa.

  2021.06.17

  Oddana do użytkowania w kwietniu br., nowa hala sortowni w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw” sukcesywnie wypełnia się elementami nowoczesnej linii sortowniczej.

 • Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie zaprasza na spotkanie.

  Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie zaprasza na spotkanie.

  2021.06.16

  Stowarzyszenie "Solidarni w Partnerstwie" zaprasza na spotkanie informacyjne skierowane dla mieszkańców gmin Golina, Grodziec, Rychwał,  Rzgów, Stare miasto i Tuliszków!

   

 • W Sarbicku trwają prace związane z wykonaniem remontu istniejącego budynku hydroforni.

  W Sarbicku trwają prace związane z wykonaniem remontu istniejącego budynku hydroforni.

  2021.06.15
  Zadanie inwestycyjne realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” pn. „ Przebudowa stacji uzdatniania wody wraz z wyposażeniem w miejscowości Sarbicko w formule zaprojektuj i wybuduj”.
   
   
 • Z badań profilaktycznych skorzystali mieszkańcy naszej gminy.

  Z badań profilaktycznych skorzystali mieszkańcy naszej gminy.

  2021.06.14

  Z inicjatywy Burmistrza Krzysztofa Romana mieszkańcy naszej gminy mogli skorzystać z badań profilaktycznych w kierunku wykrywania chorób układu oddechowego.

   

 • Rajd rowerowy "Kilka sołectw- jedna gmina".

  Rajd rowerowy "Kilka sołectw- jedna gmina".

  2021.06.14
  Pierwszy z sześciu rajdów rowerowych wpisujących się w projekt pod nazwą "Kilka sołectw- jedna gmina" odbył się 13 czerwca 2021 r.
   
   
   
   
   
 • ziemia

  Spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

  2021.06.11

  Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, które odbędzie się  28 czerwca 2021 r. o godzinie  16.00 w sali konferencyjnej Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Tuliszkowie, Plac Powstańców Styczniowych 1863 r. 5.Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje dotyczące dofinansowania na wymianę pieca lub termomodernizację budynku w ramach Programu Czyste Powietrze

Stronicowanie