Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje, że zakończono rozwożenie pojemników na szkło i bioodpady dla gospodarstw domowych.

  Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje, że zakończono rozwożenie pojemników na szkło i bioodpady dla gospodarstw domowych.

  2024.02.22

  Dostarczone pojemniki mają nr identyfikacyjny przypisany do danej posesji i są własnością gminy.  

   

 • Dzień Kobiet 2024.

  Dzień Kobiet 2024.

  2024.02.22

  Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków oraz Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie zapraszają na koncert Roberta Janowskiego, który odbędzie się 8 marca 2024 roku w hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie.

   

 • Zapraszamy do udziału w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. ⚽️ 1 marca 2024 roku, godzina. 19.00, hala sportowa w Tuliszkowie

  Zapraszamy do udziału w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków.

  2024.02.20

   

  Zapraszamy do udziału w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. 

  1 marca 2024 roku, godzina. 19.00, hala sportowa w Tuliszkowie

  W turnieju udział może brać maksymalnie 8 drużyn.

  O uczestnictwie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

   

 • Informacja o spotkaniu konsultacyjnym.

  Informacja o spotkaniu konsultacyjnym.

  2024.02.16

  Firma Multiconsult Polska sp. z o.o. z Warszawy zaprasza mieszkańców gminy Tuliszków na spotkanie konsultacyjne w sprawie „ Opracowania dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn. „BUDOWA LINII KOLEJOWEJ TUREK-KONIN”.

   

 • Gmina i Miasto Tuliszków ogłosiła przetarg na realizację inwestycji „Przebudowa budynku szkoły podstawowej w Tarnowej w zakresie dostosowania do wymogów przeciwpożarowych”.

  Gmina i Miasto Tuliszków ogłosiła przetarg na realizację inwestycji „Przebudowa budynku szkoły podstawowej w Tarnowej w zakresie dostosowania do wymogów przeciwpożarowych”.

  2024.02.16

  W dniu wczorajszym Gmina i Miasto Tuliszków ogłosiła przetarg na realizację inwestycji „Przebudowa budynku szkoły podstawowej w Tarnowej w zakresie dostosowania do wymogów przeciwpożarowych”.

   

   

 • Zagospodarowanie skweru przy ul. Jana Pawła II w Tuliszkowie – etap II.

  Zagospodarowanie skweru przy ul. Jana Pawła II w Tuliszkowie – etap II.

  2024.02.15

  Gmina i Miasto Tuliszków pozyskała kolejne dofinansowanie na inwestycję pod nazwą „Zagospodarowanie skweru przy ul. Jana Pawła II w Tuliszkowie - etap II”. 

   

 • Gmina i Miasto Tuliszków pozyskała kolejne dofinansowania na inwestycje drogowe.

  Gmina i Miasto Tuliszków pozyskała kolejne dofinansowania na inwestycje drogowe.

  2024.02.14

  W ramach inwestycji pod nazwą  „Rozwój infrastruktury drogowej w miejscowościach Piętno i Grzymiszew” Gmina i Miasto Tuliszków uzyskała dofinansowanie  ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych na budowę czterech dróg.

   

 • Budowa drogi dojazdowej w Piętnie .

  Budowa drogi dojazdowej w Piętnie .

  2024.02.13


  Burmistrz Krzysztof Roman podpisał z Wojewodą Wielkopolskim, Agatą Sobczyk, umowę o dofinansowanie inwestycji drogowej pod nazwą: „ Budowa drogi dojazdowej w Piętnie wraz z przebudową odcinka drogi powiatowej nr 4583P ”

   

 • Budowa ulicy Parkowej w Grzymiszewie.

  Budowa ulicy Parkowej w Grzymiszewie.

  2024.02.12

  Burmistrz Krzysztof Roman podpisał z Wojewodą Wielkopolskim, Agatą Sobczyk, umowę o dofinansowanie inwestycji drogowej pod nazwą: „„Budowa ulicy Parkowej w Grzymiszewie.”

   

 • Przed nami kolejne inwestycje drogowe .

  Przed nami kolejne inwestycje drogowe .

  2024.02.09

  Burmistrz Krzysztof Roman podpisał z Wojewodą Wielkopolskim, Agatą Sobczyk, umowę o dofinansowanie inwestycji drogowej pod nazwą:  „Budowa drogi Kiszewy- Kolonia”

   

Stronicowanie