Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

  Spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

  2022.03.21

  Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, które odbędzie się 29 marca 2022 r. o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Tuliszkowie.

 • Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa.

  Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa.

  2022.03.16

  Dzień Sołtysa to święto, które ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę. Sołtys to wyjątkowa osoba w każdej wsi, bowiem od jego zdolności przywódczych zależy społeczna aktywność mieszkańców. 

 • Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską.

  Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską.

  2022.03.16

  Z inicjatywy Burmistrza Krzysztofa Romana oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania problemów Alkoholowych zostało zorganizowane spotkanie z autorytetem prawa cywilnego- Sędzią Anną Marią Wesołowską.

   

 • Komunikat dotyczący pomocy Ukraińcom.

  Komunikat dotyczący pomocy Ukraińcom.

  2022.03.15

  KOMUNIKAT
  Informujemy, że osoby, które chcą udzielić pomocy w formie zakwaterowania, wyżywienia i opieki uchodźcom z Ukrainy, proszone są o kontaktz Urzędem Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

 • Życzenia z okazji Dnia Sołtysa.

  Życzenia z okazji Dnia Sołtysa.

  2022.03.11

  Z okazji Dnia Sołtysa Sołtysom, Członkom Rad Sołeckich, Przewodniczącej  RSMM Tuliszkowa, Członkom RSMM Tuliszkowa składamy serdeczne podziękowania i słowa uznania za pracę pełną zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności. 


         
   

   

Stronicowanie