Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Wybrano najkorzystniejsze oferty na Budowę oświetlenia drogowego w miejscowościach Piętno i Wielopole, Wymysłów i Zadworna, Ogorzelczyn ( Budki, Wypychów) oraz Sarbicko.

  Wybrano najkorzystniejsze oferty na Budowę oświetlenia drogowego w miejscowościach Piętno i Wielopole, Wymysłów i Zadworna, Ogorzelczyn ( Budki, Wypychów) oraz Sarbicko.

  2021.06.18
  16 czerwca 2021 roku wybrano najkorzystniejsze oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji ( art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych tj. DZ.U z 2019 r. poz. 2019 ze zm.) na Budowę oświetlenia drogowego w miejscowościach Piętno i Wielopole, Wymysłów i Zadworna, Ogorzelczyn ( Budki, Wypychów) oraz Sarbicko.
   
   
 • Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Turku.

  Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Turku.

  2021.06.18

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Turku informuje, że zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) 2021/902 z dnia 3 czerwca 2021 r. zmieniającym załącznik I rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2021/605 z dnia 7 kwietnia 2021 r. ustanawiającego środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń cały obszar powiatu tureckiego został objęty środkami szczególnymi w zakresie zwalczania tej choroby.

 • Montaż elementów nowej linii sortowniczej w ZUOK "ORLI STAW" trwa.

  Montaż elementów nowej linii sortowniczej w ZUOK "ORLI STAW" trwa.

  2021.06.17

  Oddana do użytkowania w kwietniu br., nowa hala sortowni w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw” sukcesywnie wypełnia się elementami nowoczesnej linii sortowniczej.

 • Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie zaprasza na spotkanie.

  Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie zaprasza na spotkanie.

  2021.06.16

  Stowarzyszenie "Solidarni w Partnerstwie" zaprasza na spotkanie informacyjne skierowane dla mieszkańców gmin Golina, Grodziec, Rychwał,  Rzgów, Stare miasto i Tuliszków!

   

 • W Sarbicku trwają prace związane z wykonaniem remontu istniejącego budynku hydroforni.

  W Sarbicku trwają prace związane z wykonaniem remontu istniejącego budynku hydroforni.

  2021.06.15
  Zadanie inwestycyjne realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” pn. „ Przebudowa stacji uzdatniania wody wraz z wyposażeniem w miejscowości Sarbicko w formule zaprojektuj i wybuduj”.
   
   

Stronicowanie