Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Dziecka 2022.

  Dzień Dziecka 2022.

  2022.05.18

  Zapraszamy na imprezy z okazji Dnia Dziecka organizowane przez Gminę i Miasto, MGOK i MGBP w Tuliszkowie, przy wsparciu różnych organizacji i sponsorów.

   

   

 • Gmina i Miasto Tuliszków uczestniczyła w Obchodach na Stacji Radegast - upamiętniających 80. rocznicę wsiedleń Żydów do getta łódzkiego.

  Gmina i Miasto Tuliszków uczestniczyła w Obchodach na Stacji Radegast - upamiętniających 80. rocznicę wsiedleń Żydów do getta łódzkiego.

  2022.05.18

  80 lat temu, z gett z całego regionu łódzkiego, wysiedlono 53 tysiące Żydów, większość zginęła w obozie zagłady w Chełmie nad Nerem. 15 tysięcy, których Niemcy uznali za nadających się do pracy, trafiło do getta w Łodzi. 17 maja br. na Stacji Radegast odbyły się uroczystości upamiętniające tamte wydarzenia. 

   

 • Szansa na uzyskanie dotacji do pomp ciepła w nowo budowanych domach.

  Szansa na uzyskanie dotacji do pomp ciepła w nowo budowanych domach.

  2022.05.16

  Osoby chcące otrzymać dofinansowanie do zakupu i montażu pompy ciepła w domu jednorodzinnym mogą składać wnioski do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W programie „Moje Ciepło” przewidziane są dotacje od 7 do nawet 21 tys. zł. Budżet wynosi 600 mln zł. Ze wsparcia skorzystają właściciele tylko nowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie energetycznym. Obowiązywać będzie zasada: najpierw inwestycja – potem wypłata.

   

 • Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków.

  Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków.

  2022.05.16

  W piatek, 13 lutego br.,odbył się Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków.

   

 • Kolejne umowy podpisane! Sieć wodociągowa zostanie rozbudowana.

  Kolejne umowy podpisane! Sieć wodociągowa zostanie rozbudowana.

  2022.05.13

  W dniu dzisiejszym Burmistrz Krzysztof Roman podpisał również umowy na realizację kolejnej ważnej inwestycji jaką jest budowa wodociągów w miejscowości Piętno, Sarbicko, Wróblina  i Krępa.

   

Stronicowanie