Aktualności

 • Spotkanie z profesorem Jerzym Bralczykiem.

  29.09.2022

  Burmistrz Krzysztof Roman oraz Dyrektor Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej zapraszają na spotkanie z wybitnym polskim językoznawcą PROFESOREM JERZYM BRALCZYKIEM.

   

  Spotkanie z profesorem Jerzym Bralczykiem.
 • Umowa na pokrycie części kosztów zakupu sprężarki do ładowania butli dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku została podpisana.

  27.09.2022

  27 września br. Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Nawrockiej, podpisał umowę z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Turku, reprezentowaną przez Komendanta Powiatowego bryg. Piotra Pietruchę.

  Umowa na pokrycie części kosztów zakupu sprężarki do ładowania butli dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku została podpisana.
 • Tuliszkowski Budżet Obywatelski- informacje o głosowaniu.

  23.09.2022

  Szanowni mieszkańcy Tuliszkowa.

  Zgodnie z harmonogramem Pierwszego Tuliszkowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023, w dniach 26- 30 września 2022 r. , w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie , pokój nr 13, w godz. od 8.00 - 15.00 odbędzie się GŁOSOWANIE na projekty przedstawione zgodnie z opublikowaną listą projektów dopuszczonych do głosowania.

   

  Tuliszkowski Budżet Obywatelski- informacje o głosowaniu.
 • Zawiadomienie o LVIII sesji Rady Miejskiej.

  22.09.2022

  Biuro  Rady Miejskiej  w Tuliszkowie informuje, że  w dniu  29 września 2022r. o godz. 15:00  w sali  nr 25 Urzędu GiM w Tuliszkowie odbędzie się LVIII sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie.

  Zawiadomienie o LVIII sesji Rady Miejskiej.
 • Gmina i Miasto Tuliszków zrealizowała inwestycję w ramach projektu "Szatnia na medal".

  21.09.2022

  “Szatnia na medal” to program, w którym jednostki samorządu terytorialnego z województwa wielkopolskiego mogą ubiegać się o wsparcie finansowe na realizację działań własnych w dziedzinie poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej.

   

   

  Gmina i Miasto Tuliszków zrealizowała inwestycję w ramach projektu "Szatnia na medal".