Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie ogłasza nabór wniosków.

  Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie ogłasza nabór wniosków.

  2022.05.24

  Szanowni Państwo,
  Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie z siedzibą w Starym Mieście ogłosiło nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

   

 • Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy i Miasta Tuliszków uczestniczyły w Majówce Powiatu Tureckiego.

  Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy i Miasta Tuliszków uczestniczyły w Majówce Powiatu Tureckiego.

  2022.05.23

  W dniu wczorajszym, w Kaczkach Średnich odbyła się Majówka Powiatu Tureckiego- święto smaków - nie tylko tych lokalnych.

   

 • Przypomnienie o obowiązku złożenia deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

  Przypomnienie o obowiązku złożenia deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

  2022.05.20
  Przypominamy, że 30 czerwca 2022 roku upływa termin złożenia deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw.
   
   
 • Dzień Dziecka 2022.

  Dzień Dziecka 2022.

  2022.05.18

  Zapraszamy na imprezy z okazji Dnia Dziecka organizowane przez Gminę i Miasto, MGOK i MGBP w Tuliszkowie, przy wsparciu różnych organizacji i sponsorów.

   

   

 • Gmina i Miasto Tuliszków uczestniczyła w Obchodach na Stacji Radegast - upamiętniających 80. rocznicę wsiedleń Żydów do getta łódzkiego.

  Gmina i Miasto Tuliszków uczestniczyła w Obchodach na Stacji Radegast - upamiętniających 80. rocznicę wsiedleń Żydów do getta łódzkiego.

  2022.05.18

  80 lat temu, z gett z całego regionu łódzkiego, wysiedlono 53 tysiące Żydów, większość zginęła w obozie zagłady w Chełmie nad Nerem. 15 tysięcy, których Niemcy uznali za nadających się do pracy, trafiło do getta w Łodzi. 17 maja br. na Stacji Radegast odbyły się uroczystości upamiętniające tamte wydarzenia. 

   

Stronicowanie