Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Akcja "Twój MIŚ również moze zostać RATOWNIKIEM".

  Akcja "Twój MIŚ również może zostać RATOWNIKIEM".

  2021.10.28

  Szanowni Państwo, 
  zapraszamy do udziału w akcji TWÓJ MIŚ również może zostać ratownikiem!

   

 • Nowe drogi w Tuliszkowie.

  Nowe drogi w Tuliszkowie.

  2021.10.27

  Wybudowaliśmy i wyremontowaliśmy cztery drogi w Tuliszkowie. 
  Dzięki temu mieszkańcy ul. Kościuszki, Krótkiej, Polnej i Paderewskiego mogą bezpiecznie poruszać się po drogach z nową nawierzchnią.

   

 • Zawiadomienie o XLV sesji Rady Miejskiej.

  Zawiadomienie o XLV sesji Rady Miejskiej.

  2021.10.22

  Biuro  Rady  Miejskiej  w Tuliszkowie informuje, że  w  dniu 29 października 2021r. o godz. 10.00 w  sali  nr 25 Urzędu GiM w Tuliszkowie odbędzie się XLV sesję Rady Miejskiej w Tuliszkowie.

   

 • Stacja Uzdatniania Wody w Sarbicku została zmodernizowana.

  Stacja Uzdatniania Wody w Sarbicku została zmodernizowana.

  2021.10.22

  W listopadzie 2020 roku został rozstrzygnięty przetarg  na przebudowę stacji uzdatniania wody wraz z wyposażeniem w miejscowości Sarbicko. Wykonawcą zostało konsorcjum firm: Inżynieria Środowiska ELGAJ Leszek Kondratowicz w Zbiersku oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo Usługowe „Automatyk” Barbara Kondratowicz z siedzibą w Zbiersku.

   

 • Informacja na temat programu wsparcia dla uczących się dzieci z rodzin byłych pracowników PGR w ramach konkursu grantowego.

  Informacja na temat programu wsparcia dla uczących się dzieci z rodzin byłych pracowników PGR w ramach konkursu grantowego.

  2021.10.21

  Szanowni Mieszkańcy, 
  Kancelaria Prezesa Rady Ministrów uruchomiła program wsparcia dla uczących się dzieci z rodzin byłych pracowników PGR w ramach konkursu grantowego  Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR” , których krewni  w linii prostej: (w tym także już nie żyjący) pracowali w Państwowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Rolnej Budzyń, Gosławice.

Stronicowanie