Nabór do OZE

Rusza nabór wniosków w ramach projektu „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy i Miasta Tuliszków”.

Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje, że w dniach od 28 lutego 2024  od godziny 8.00 roku do 9 marca 2024 roku do godziny 12.00 można składać wnioski o udział w projekcie „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy i Miasta Tuliszków”.

Nabór przeprowadzony będzie w oparciu o dokumenty zgłoszeniowe. 
Na komplet dokumentów zgłoszeniowych składają się: 
1) deklaracja udziału w Projekcie 
3) ankieta dotycząca wybranego źródła OZE

Deklarację można złożyć na instalację fotowoltaiczną, na pompę ciepła, na magazyn energii lub jedną na wszystkie źródła energii łącznie.

Mieszkańcy mogą składać dokumenty zgłoszeniowe w pokoju nr 7  w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie ( na parterze), od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 i w sobotę 9 marca br. od godziny 8.00 do 12.00.


Dokumenty można pobrać ze strony www.tuliszków.pl ( zakładka Nabór do OZE) lub odebrać osobiście w pokoju nr 7 w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

Wszelkich informacji na temat projektu „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy i Miasta Tuliszków” udziela Gminny Doradca Klimatyczny Pani Justyna Michałkiewicz pod nr telefonu 663 663 791.

 

  • Oze nabór
  • logotypy

Informacja dla mieszkańców.

Drodzy Mieszkańcy.

Informujemy, że osoby, które zadeklarowały chęć udziału w projekcie „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy i Miasta Tuliszków” i miały wykonany raport z inspekcji terenowej przez firmę DOEKO GROUP Sp. z o.o. proszone są o złożenie w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie deklaracji udziału w projekcie oraz ankiety.

Dokumenty należy złożyć w pokoju nr 7  w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie ( na parterze), od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 i w sobotę 9 marca br. od godziny 8.00 do 12.00.

Deklarację i ankietę można pobrać ze strony www.tuliszków.pl ( zakładka Nabór do OZE) lub odebrać osobiście w pokoju nr 7 w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

Mieszkańcy, którzy chcieliby wziąć udział w projekcie, a nie posiadają raportu z inspekcji terenowej również mogą złożyć deklarację i ankietę w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie, ale konieczne jest wykonanie analizy z inspekcji terenowej.

Wszelkich informacji na temat projektu „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy i Miasta Tuliszków” udziela Gminny Doradca Klimatyczny Pani Justyna Michałkiewicz pod nr telefonu 663 663 791.