Wydarzenie promocyjne

27 kwietnia br. Stowarzyszenie "Solidarni w Partnerstwie" z a p r a s z a na wydarzenie promocyjne SZLAK "PODKUTEJ SZÓSTKI"  - Atrakcją Turystyczną Lokalnej Grupy Działania. W programie przewidziano: przejazd zaprzęgami konnymi, konkursy, poczestunek i wiele innych atrakcji - pobierz plakat

ORSZAK TRZECH KRÓLI

6 stycznia 2013 r. zorganizowany został Kolędowy Wieczór Trzech Króli, który rozpoczał się koncertem kolęd przedszkolaków. Po Mszy Świętej i koncercie kolęd w wykonaniu Chóru Vitalis działającego przy MGOK,  Orszak Trzech Króli wyruszył spod Pomnika Jana Pawła II do MGOK by złozyć pokłon. W rolę Trzech Króli wcielili się Ks. Proboszcz St. Nowak, Burmistrz GiM G. Ciesielski i Przewodniczacy Rady Miejskiej T. Maćkowski. Rolę Świetej rodziny odegrała rodzina Szczapiów  /Emilia, Andrzej i Tymoteusz/. Trzej Królowie, dzieciatko, Maryja i Józef pomogli nam przezyć Święto Trzech Króli w wyjatkowej scenerii.

Poniżej wybrane zdjęcia, więcej w zakładce Galeria Zdjęć/ 2013/Trzech Króli

 

Czytaj więcej...

Spotkanie Wigilijne.

16 grudnia br. odbyło się spotkanie wigilijne. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Św. o godz. 17-tej po której artyści Teatru im. W. Bogusławskiego z Kalisza zaprezentowali program artystyczny „Hej kolęda, kolęda”. Dalsza część spotkania odbyła się na rynku przy Pomniku Jana Pawła II. Były życzenia władz, symboliczne łamanie się opłatkiem, mikołaj, potrawy wigilijne przygotowane  przez p. I. Marciniak i panie z Tarnowy.

 

Na spotkanie przybyło  wielu mieszkańców i przebiegło ono w miłej świątecznej atmosferze.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin