II PIKNIK Z BIBLIOTEKĄ

1 września czas wracać do szkoły. Wydawać by się mogło, że końcówka wakacji może więc kojarzyć się wyłącznie ze smutkiem z powodu przekonania, że dwa miesiące minęły jak jeden dzień. Nic bardziej mylnego. Mogli się o tym przekonać wszyscy, którzy przybyli 30 sierpnia br. na plac przy strażnicy OSP w Piętnie, gdzie już po raz drugi Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie zorganizowała „.Piknik z Biblioteką”. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Do popołudniowej zabawy przy pięknej pogodzie zachęcał sam burmistrz Grzegorz Ciesielski. Imprezę poprowadziła Renata Chorążewska – dyrektor tuliszkowskiej książnicy, wspierana przez Grażynę Ratajczyk z filii biblioteki w Piętnie oraz Halinę Lędzką z MGBP w Tuliszkowie.

Piknik z Biblioteką 29

Czytaj więcej...

KTO CZYTA KSIĄŻKI, ŻYJE PODWÓJNIE

Kolejną propozycją tuliszkowskich „Wakacji z kulturką 2017” była możliwość uczestnictwa w plenerowej akcji promującej czytelnictwo zorganizowanej przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Tuliszkowie. Na placu przed domem kultury najmłodsi wraz z rodzicami wzięli udział w czytaniu fragmentów swoich ulubionych książek, dając przykład, że czytanie to wielka frajda i wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu.

Biblioteka 12

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z TEATREM

IMG 0422 320x213

8 czerwca w sali teatralnej domu kultury w Tuliszkowie aktorzy z krakowskiego teatru przedstawili spektakl pt. „Detektyw Bombka” na motywach bajki telewizyjnej „Porwanie Baltazara Gąbki”.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin