MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KYOKUSHIN W WALKACH FULL KONTAKT

18 marca 2017 roku w Wadowicach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kyokushin w walkach full kontakt . Organizatorami imprezy był International Union Kyokushin. Do walki stanęło ponad 150 zawodników z czołowych polskich klubów i zawodnicy z zagranicy w tym z Ukrainy, Grecji, reprezentujący Organizacje Kyokushin, Seido, Shinkyokushin i KyodoKyokushin.

Czytaj więcej...

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ OLDBOYÓW

18 marca br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowali oldboye. W turnieju piłkarskim do rywalizacji stanęły zespoły z następujących miejscowości: Liśca Wielkiego, Rychwała, Słodkowa, Starego Miasta, Tuliszkowa i Turku. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 16. Każda z drużyn rozegrała po 5 spotkań. Najbardziej pasjonujący okazał się ostatni pojedynek, w którym padło aż 13 bramek. Drużyna z Rychwała pokonała ekipę ze Słodkowa 9:4. Jako, że drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, o zwycięstwie w turnieju zdecydowała liczba zdobytych punktów.

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA POLSKI ZACHODNIEJ W KARATE

reprezentacja Tuliszkowa

W dniu 11 marca 2017 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin Karate PFKK, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin kierowany przez Daniela Pakułę 2 dan. Zawody rozegrano w konkurencji walk kontaktowych z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

Czytaj więcej...

WYNIKI V EDYCJI LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA TULISZKÓW

11

Zakończyła się V Edycja Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. 11 marca br. rozegrana została jej 11 kolejka. Przypadek sprawił, iż na boisku spotkały się zespoły znajdujące się w tabeli w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. W ostatnim meczu zmierzyły się drużyny Expressbau i Kiszewy. Po zremisowanym spotkaniu pozycję lidera tabeli zajęła pierwsza z nich, miejsce wicelidera przypadło Kiszewom.

Czytaj więcej...

TURNIEJ "MAŁA LIGA MISTRZÓW 3X3"

2017 3 na 3 002

W dniu 4 marca w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie odbył się turniej „Mała Liga Mistrzów 3x3”. W rozgrywkach wzięli udział chłopcy z następujących klubów: Górnik Konin, Sparta Konin, Oranje Turek oraz MGKS Tulisia Tuliszków (roczniki 2009 oraz 2010). Każdy klub wystawił kilka drużyn trzy- lub czteroosobowych. Zagrało w sumie 18 zespołów.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin