BARDZO DOBRY WYSTĘP JUDOKÓW W KOWALI

16 września w miejscowości Kowala k/ Radomia odbył się Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Kowala. Organizatorami imprezy byli: ULKS Judo Kowala, Wójt Gminy Kowala, Starosta Radomski, PSP w Kowali. Wydarzenie zgromadziło na hali ok. 300 zawodników z 28 klubów z całej Polski.

Tuliszkowscy judocy wystąpili w składzie: Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Klaudia Tomaszewska i Norbert Tomaszewski. Każdy z zawodników stoczył po kilka walk by znaleźć się na podium. Udział w turnieju młodzi sportowcy mogą zaliczyć do udanych gdyż na piec możliwych medali, aż cztery zdobyli judocy z Tuliszkowa. Każdy medalista otrzymał grawerowany medal, dyplom oraz nagrodę rzeczową. Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl .

1

Czytaj więcej...

V PUCHAR KYOKUSHIN KARATE W ŻĄBKACH

W dniu 16 września w Żąbkach koło Warszawy odbył się V Puchar Kyokushin Karate, w którym uczestniczyły czołowe kluby z całej Polski. Zawody rozegrano w konkurencji walk kontaktowych juniorów i seniorów. Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Kamila Więcławka 3 dan z Tuliszkowa i Grzymiszewa.  Julita Stanisławska  i Filip Konefał po dwóch wygranych walkach wywalczyli 3 miejsce w swoich kategoriach, pozostali  zawodnicy zajęli miejsca  od 8-16. Władze Klubu kierują podziękowania dla lokalnych sponsorów i Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków za wsparcie.

DSC 0294

Czytaj więcej...

KOMPLET MEDALI TULISZKOWSKICH JUDOKÓW W POZNANIU

23 września młodsi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wzięli udział w rankingowym turnieju Judo  dzieci w Poznaniu. Turniej organizowany był przez Urząd Miasta w Poznaniu i Okręgowy Związek Judo. Do zmagań na poznańskich matach przystąpili: Julia Kocimska, Julia Powaga, Maria Pakulska, Majka Poprawska, Łucja Pawlicka i Jakub Moksik. Każdy z zawodników musiał stoczyć kilka walk by zdobyć upragniony medal. Tuliszkowscy judocy bardzo dobrze poradzili sobie podczas zmagań, gdyż wrócili do Tuliszkowa z kompletem medali. Zawodnicy za zdobyte miejsca otrzymali dyplomy i medale. Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

judo foto 23 IX 17

Czytaj więcej...

TULISIA NA PÓŁMETKU RUNDY JESIENNEJ KLASY OKRĘGOWEJ

 Zawodnicy pierwszej drużyny Klubu Sportowego Tulisia rozegrali po powrocie do Konińskiej Klasy Okręgowej już 8 spotkań. Bilans to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Aktualnie tuliszkowscy piłkarze plasują się na 8 miejscu w stawce 16 drużyn rywalizujących o mistrzostwo ligi. Zarząd MGKS Tulisia ocenia wyniki pozytywnie i z nadziejami spogląda w przyszłość. Cel na ten sezon to pierwsza szóstka w ligowej tabeli. Przypomnijmy, że obecny sezon piłkarski jest pierwszym po powrocie drużyny z Tuliszkowa do Klasy Okręgowej.

 foto jesien

Wyniki poszczególnych sekcji MGKS Tulisia Tuliszków znajdą Państwo na stronie internetowej www.tulisia.pl oraz na profilu facebookowym klubu.

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI POLSKIEJ FEDERACJI GWARDIA W BYDGOSZCZY

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie w dniach 2-3 września uczestniczył w Otwartych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Gwardia  w Bydgoszczy. Imprezę sportowa organizowali: Policyjne Towarzystwo Sportowe GWARDIA w Bydgoszczy, Polska Federacja Sportu GWARDIA,  Urząd Miasta w Bydgoszczy. W Mistrzostwach rywalizowali zawodnicy z kategorii dzieci, młodzika i juniora młodszego.

1

Czytaj więcej...

WAKACJE Z KARATE

 

19420573 755352307971547 5405953525611429740 n

W miesiącu lipcu młodzi karatecy  z Tuliszkowa i Grzymiszewa wypoczywali  w miejscowości Kowary niedaleko  Śnieżki. Ponad 30  zawodników w wieku od 6 do 16 lat trenowała pod okiem wybitnych szkoleniowców w osobach : Macieja Kowalczyka, Dariusza Jasiakiewicza, Kamila Więcławka. 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin