MISTRZOSTWA POLSKI ZACHODNIEJ W KARATE

reprezentacja Tuliszkowa

W dniu 11 marca 2017 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin Karate PFKK, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin kierowany przez Daniela Pakułę 2 dan. Zawody rozegrano w konkurencji walk kontaktowych z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

Czytaj więcej...

WYNIKI V EDYCJI LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA TULISZKÓW

11

Zakończyła się V Edycja Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. 11 marca br. rozegrana została jej 11 kolejka. Przypadek sprawił, iż na boisku spotkały się zespoły znajdujące się w tabeli w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. W ostatnim meczu zmierzyły się drużyny Expressbau i Kiszewy. Po zremisowanym spotkaniu pozycję lidera tabeli zajęła pierwsza z nich, miejsce wicelidera przypadło Kiszewom.

Czytaj więcej...

TURNIEJ "MAŁA LIGA MISTRZÓW 3X3"

2017 3 na 3 002

W dniu 4 marca w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie odbył się turniej „Mała Liga Mistrzów 3x3”. W rozgrywkach wzięli udział chłopcy z następujących klubów: Górnik Konin, Sparta Konin, Oranje Turek oraz MGKS Tulisia Tuliszków (roczniki 2009 oraz 2010). Każdy klub wystawił kilka drużyn trzy- lub czteroosobowych. Zagrało w sumie 18 zespołów.

Czytaj więcej...

Internationaler Kirschbluten – Cup Spreberg

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie w dniach 4-5 marca brał udział w Internationaler Kirschlubluten – Cup w Spremberg (Niemcy). W dwudniowej międzynarodowym turnieju Judo w Spremberg impreza zgromadziła ok. 500 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech, Białorusi i Niemiec. Swój udział zaznaczyli także zawodnicy z tuliszkowskiej sekcji judo gdzie startowały; Natalia Poprawska, Paula Markiewicz, Nikola Roszak, Julia Kocimska i Wiktoria Drożak.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin