ŚWIĄTECZNY TURNIEJ JUDO

19 grudnia Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie organizował Świąteczny Turniej Judo oraz Turniej Gimnastyczny.

1

W turniejach brały udział dwie grupy. Pierwsza grupa, czyli  Funny judo, w której turniej odbył się na zasadzie ćwiczeń z gimnastyki podstawowej, gdzie wybrane ćwiczenia podlegające ocenie każdy uczestnik musiał wykonać w odpowiedni sposób. W drugiej grupie, przeprowadzony został turniej judo, gdzie zawodnicy zostali podzieleni ze względu na wagę i wiek. Turniej miał charakter świąteczny, dlatego też tego dnia nie liczył się wynik, a sam udział w rywalizacji. Każdy uczestnik spotkania opuszczał sale z uśmiechem na twarzy. W tym dniu nikt nie był przegrany, wygrali wszyscy, swą odwagą i walecznością na turnieju. Poświecenie i starania dzieci zostały docenione i każdy z uczestników po zakończonych zmaganiach na tatami otrzymał medal i dyplom.

Trener sekcji
 Michał Gaj

GALA MISTRZÓW MIESZANYCH SZTUK WALKI W ŁASKU Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW WKSW TULISZKÓW

16 grudnia 2017 roku w Łasku zorganizowana została Gala Mistrzów TSW, nad którą patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Impreza była podsumowaniem roku startowego zawodników z całej Polski. Najlepsi zawodnicy - mistrzowie w swoich stylach i kategoriach - konfrontują swoje umiejętności z najlepszymi zawodnikami z innych federacji. Wśród nich znalazła się 7 osobowa reprezentacja klubu WKSW Tuliszków zdobywając 8 pucharów.

4

Czytaj więcej...

Ogólnopolska konferencja doszkoleniowa trenerów PZ Judo

       W dniach 8 – 10 grudnia odbyła się w Warszawie ogólnopolska konferencja doszkoleniowa trenerów Polskiego Związku Judo. Obecny był także trener UKS Judo w Tuliszkowie Michał Gaj. Program zajęć realizowany był przez specjalistów w danej dziedzinie nauki. Szkolenie trwało trzy dni podczas których realizowane były bloki tematyczne dotyczące wszechstronnego rozwoju zawodnika. Równolegle z konferencja trenerów odbyła się gala jubileuszowa z okazji 60-lecia Polskiego Związku Judo z udziałem sław polskiego judo - medalistów największych zawodów, przedstawicieli rządu Rzeczypospolitej Polskiej, a także oficjeli z Międzynarodowej i Europejskiej Federacji. Wydarzenie odbyło się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

5

      

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin