KARATE - PUCHAR OYAMA W BYDGOSZCZY

W dniu 28 października 2017 roku w Bydgoszczy odbył się Puchar Oyama w którym wystartowało 245 zawodników z 24 klubów z całej Polski.  Zawody zostały rozegrane w formule full kontakt z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe zgodnie z zasadami PZK. Organizatorem zawodów był Bydgoski Klub Kyokushin Karate z Polskiego Związku Karate.  Nasi zawodnicy sekcji  Tuliszkowa i Grzymiszewa uzyskali następujące wyniki : drugie miejsce Julita Stanisławska (Tuliszków) ,  miejsce trzecie :  Kacper Grześkiewicz (Tuliszków) tóz poza podium znaleźli się Filip Konefał (Grzymiszew) i Filip Wawrzyniak  (Tuliszków). Kierownikiem drużyny był sensei Kamil Więcławek.

IMG 20171028 144523

Czytaj więcej...

RAWICKI TURNIEJ JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW Z UDZIAŁEM UKS JUDO TULISZKÓW

21 października Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie brał udział w Rawickim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików. Organizatorami imprezy byli: Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, Urząd Miasta i Gminy Rawicz, Starostwo Powiatowe w Rawiczu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rawiczu i Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” Rawicz.

1

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW JUDO Z UDZIAŁEM JUDOKÓW Z TULISZKOWA

W dniach 14-15 października Poznań gościł najlepszych judoków z całej Polski. Byli tam również zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Judo” w Tuliszkowie. W mistrzostwach wzięła udział rekordowa liczba uczestników , bowiem do rywalizacji stanęło 509 zawodników i zawodniczek z 127 klubów          z całej Polski.

7

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z MISTRZEM ŚWIATA I EUROPY W JUDO RAFAŁEM KUBACKIM

W dniach 29 i 30 września sekcja Judo w Tuliszkowie gościła wielokrotnego mistrza Europy   i świata w Judo Pana Rafała Kubackiego. Dwudniowe szkolenie było czasem poświeconym na doskonalenie techniczne zawodników do najbliższych startów w imprezach sportowych. Oprócz wymagających treningów młodsi zawodnicy  mogli porozmawiać z Rafałem Kubackim o jego sportowej karierze, ciężkiej pracy na macie oraz najtrudniejszych wyzwaniach. Była to również doskonała okazja, aby otrzymać autograf bądź upamiętnić spotkanie na wspólnym zdjęciu.

1

Czytaj więcej...

SEKCJA JUDO TULISZKÓW NA MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW

24 września w Poznaniu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, których organizatorem byli: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe w Poznaniu i Okręgowy Związek Judo w Poznaniu. Międzywojewódzkie Mistrzostwa obok Mistrzostw Polski są jedną z najważniejszych imprez sportowych dla kategorii wiekowej młodzik. W turnieju uczestniczyły kluby z województwa Wielkopolskiego, Dolnośląskiego, Lubuskiego i Opolskiego.

Sekcję Judo Tuliszków reprezentowali: Natalia Poprawska, Katarzyna Konieczka, Norbert Tomaszewski oraz Jan Antoniewicz. Najlepszy rezultat osiągnęła Natalia Poprawska, która walcząc systemem pucharowym  ostatecznie zdobyła brązowy medal, z chłopców najlepiej zaprezentował się Norbert Tomaszewski, który także wywalczył brązowy medal. Jan Antoniewicz zajął siódme miejsce a Katarzyna Konieczka dziewiąte.

4

Czytaj więcej...

BARDZO DOBRY WYSTĘP JUDOKÓW W KOWALI

16 września w miejscowości Kowala k/ Radomia odbył się Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Kowala. Organizatorami imprezy byli: ULKS Judo Kowala, Wójt Gminy Kowala, Starosta Radomski, PSP w Kowali. Wydarzenie zgromadziło na hali ok. 300 zawodników z 28 klubów z całej Polski.

Tuliszkowscy judocy wystąpili w składzie: Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Klaudia Tomaszewska i Norbert Tomaszewski. Każdy z zawodników stoczył po kilka walk by znaleźć się na podium. Udział w turnieju młodzi sportowcy mogą zaliczyć do udanych gdyż na piec możliwych medali, aż cztery zdobyli judocy z Tuliszkowa. Każdy medalista otrzymał grawerowany medal, dyplom oraz nagrodę rzeczową. Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl .

1

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin