Występy zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk na Skarżysko-Kamienna Cup 2018

2018 skarzysko kamienna cup mW dniu 13 października 2018 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się IV Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko-Kamienna Cup 2018. W turnieju uczestniczyło około 300 zawodników z Polski, Austrii, Rosji i Ukrainy. Klub Sportów i Sztuk Walk z sekcji karate Tuliszków reprezentowali: Dominik Bilkowski i Julita Stanisławska, którzy wywalczyli trzecie miejsca w swoich konkurencjach.

Czytaj więcej...

Dziewczęta zagrały w turnieju i powiedziały "Narkotykom Stop"

2018 narkotykom stop 01Młode miłośniczki futbolu z powiatów tureckiego i konińskiego doskonale radzą sobie na boisku. Udowodniły to 11 października podczas Mistrzostw Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych, które zorganizowano w tuliszkowskiej hali widowiskowo-sportowej. Turniej pod hasłem „Narkotykom Stop” promuje postawy prozdrowotne wśród młodzieży.

Czytaj więcej...

Starty zawodników UKS Judo zwieńczone kwalifikacjami do Mistrzostw Polski

2018 uks judo katy wroc15 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wzięli udział w I Ogólnopolskim Turnieju Judo w Kożuchowie. Tym razem zawodnicy udali się do województwa lubuskiego, gdzie zorganizowano imprezę była dla kategorii wiekowych: młodzik, dzieci starsze i dzieci młodsze. zgromadziła Na tatami rywalizowało ok. 250 zawodników z 25 klubów z całej Polski i Czech.

 

Czytaj więcej...

IX Rowerowy zawrót głowy

2018 rowerowy zawrot glowy 01„Rowerowy zawrót głowy” to rajd gwiaździsty, w którym biorą udział mieszkańcy gmin Golina, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków. Metą IX edycji wydarzenia, organizowanego przez Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie, był tuliszkowski stadion przy ul. Nortowskiej.

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin