Mistrzostwa Wielkopolski

W dniu 21 kwietnia 2012 roku odbyły się XIII  Mistrzostwa Wielkopolski, których organizatorem był Kaliski Klub Kyokushin Kan Karate Do - kierowany przez sensei Tomasza Jeżyka. Na starcie stanęły wszystkie kluby z Wielkopolski oraz zaproszone kluby z województw Łódzkiego i Dolnośląskiego. Sędzią głównym zawodów był sekretarz Polskiej Federacji Kyokushin Karate sensei Dariusz Jasiakiewicz 4 dan.

Czytaj więcej...

II Otwarty Puchar Wielkopolski w Kumite

W dniu 14 kwietnia 2012 roku w Koninie odbył się II otwarty Puchar Wielkopolski w Kumite bez podziału na organizacje i style.  W zawodach wzięło blisko 70 zawodników reprezentujących różne sztuki walki. Byli to zawodnicy takich styli jak Shotokan, MMA, Capoeria, Kyokushin (IKO, KAN oraz Budokai), Muay thai, Tsunami reprezentujących województwa zachodniopomorskie, kujawsko - pomorskie  oraz wielkopolskie z takich miast jak Konin, Tuliszków, Inowrocław, Zagórów, Golina, Czaplinek, Malbork, Września.  Gminę i Miasto Tuliszków reprezentowało 4 zawodników Szymon Kałużny kategoria – 30 kg do 10 lat, Albert Jesiołkiewicz kategoria – 35 kg do 12 lat, Mateusz Czapczyk – kategoria + 45 kg do 12 lat oraz Wiktor Malesza – kategoria + 45 kg do 12 lat.

Czytaj więcej...

Regulamin korzystania z Hali Sportowej w Tuliszkowie

Uchwała Nr 0007.7.2012 Rady Miejksiej w Tuliszkowie z dnia 27 lutego 2012 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu korzystania z Hali Sportowej w Tuliszkowie ul. Nortowska 1 - pobierz

Zarządzenie nr 0050.11.2014 Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków z dnia 11 marca 2014r. w sprawie ustalenia wysokości opłat za najem hali sportowej w Tuliszkowie - pobierz

Druk umowy na wynajem hali - pobierz

Wyniki Turnieju Oldboy 4.03.2012

4 marca 2012 r. o godz. 10-tej na Hali Sportowej w Tuliszkowie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar BUrmistrza Gii M Tuliszków. Poniżej wyniki.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin