XII Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych

31 lipca  na Orliku w Tuliszkowie odbył się  XII Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych Powiatu Tureckiego o puchar Starosty Tureckiego.
Organizatorzy:
- Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Turku.
- Starostwo Powiatowe w Turku.
- Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

Czytaj więcej...

Zawody sportowo pożarnicze

26 czerwca 2011 r. w miejscowości Sarbicko odbędą się zawody sportowo pożarnicze, na które zapraszamy mieszkańców GiM Tuliszków oraz wszystkich, którzy lubią zmagania strażaków

Czytaj więcej...

Sportowa gmina

14 czerwca 2011 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się gala wręczenia wyróżnień SPORTOWA GMINA 2011, przyznawanych w ramach programu „budujemy Sportową Polskę”. Konkurs organizował  Polski Klub Infrastruktury Sportowej. Patronat nad wyróżnieniem objęła Fundacja „Teraz Polska” oraz Polska Organizacja Turystyczna. W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienie otrzymało 68 miast i gmin z całej Polski.
Wśród wyróznionych znalazła się GiM Tuliszków. Wyróżnienie odebrali Burmistrz GiM G. Ciesielski i Przewodniczący RM T. Maćkowski.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Wielkopolski w KUMITE 2011


W dniu 11 czerwca 2011 roku w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Kumite. Na starcie stanęło ponad 80 zawodników z całego województwa i zaproszone dwa kluby z Olsztyna i Torunia. Drużynowo najlepszą ekipą okazała się drużyna z Turku przed Olsztynem i Kaliszem. Sędzią głównym był sensei Maciej Kowalczyk 3 dan. Zawody Organizował Klub z Turku prowadzony przez Dariusza Jasiakiewicza i Władysławowa prowadzony przez Sebastiana Szewczyka. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dominik Ast z Tuliszkowa. Zawody Otworzył Burmistrz Tuliszkowa Grzegorz Ciesielski i Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Maćkowski. Puchary i medale wręczał Przewodniczący Rady Powiatu Zdzisław Cichy. Lekarzem zawodów był sempai Jarosław Bulski z Turku.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin