opłaty za koszystanie z hali i pawilonu sportowego

Opłaty za korzystanie z hali sportowej w Tuliszkowie przy ul. Nortowskiej zostały okreslone w Zarządzeniu Burmistrza Nr 0050.23.2011 z dnia 31 marca 2011 r. natomiast opłaty za korzystanie z pawilonu sportowego przy stadionie sportowym w Tuliszkowie przy ul. Nortowskiej Zarządzeniem Burmistrza Nr 0050.24.2011 z dnia 06 kwietnia 2011 r.

Czytaj więcej...

XIX Liga A1 w muay thai - Kalisz, 15 stycznia 2012

W dniu 15 stycznia 2012 roku w Kaliszu odbyła się XIX Liga A1 w muay thai. W zawodach stratowało kilkudziesięciu zawodników z całej Polski. Nie zabrakło wśród nich zawodnika z Tuliszkowa - Przemysława Siwka, który reprezentował miejscową sekcje K1 oraz Gminę i Miasto Tuliszków.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego

W dniu 29 września 2011 roku Tuliszków  na hali sportowo widowiskowej w Tuliszkowie rozegrano X Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewczyn pod hasłem „Narkotykom Stop”. Organizatorem imprezy była Gminna Komisja Rozwiązywania problemów Alkoholowych, Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział Terenowy w Turku oraz Posterunek Policji w Tuliszkowie.

Czytaj więcej...

Tenis ziemny

W ramach akacji "Sportowy sierpień" w dniu 06 sierpnia na tuliszkowskim orliku odbył się po raz drugi Turniej tenisa ziemnego w kategorii do lat 16.
W turnieju udział wzięło 6 zawodników. Najlepszym okazał się tak jak w ubiegłym roku Patryk Sowiński. Dalsze miejsca kolejno zajęli: Dawid Sławski, Tomasz Pudliszewski, Arkadiusz Majkowski, Krystian Durkiewicz i Hubert Janiak
Nagrody ufundowali:
- Puchar Burmistrz  Grzegorz Ciesielski
- rakietę dla zwycięzcy - Haneryk Drobenka

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin