III Mistrzostwa Judo Dzieci - 2014

6 kwietnia 2014 roku na Hali Widowisko-Sportowej w Tuliszkowie odbyły się III Mistrzostwa Judo Dzieci. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Judo i Urząd Gminy i Miasta Tuliszków. Otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Grzegorz Ciesielski po czym ruszyły zmagania na macie. W turnieju walczyły roczniki 2002-2003, 2004-2005, 2006 i młodsi. Na turniej zgłosiło się 164 zawodników z 15 klubów z Wielkopolski oraz innych województw.

Czytaj więcej...

Rajd Rowerowy

30 marca 2014 r. w Tuliszkowie odbył się rajd rowerowy zorganizowany przez grupę rowerową Cr@zy Bike w składzie: Tomasz Pałasz, Magdalena Jarmuż oraz Łukasz Klejna. Udział w rajdzie wzięło około 30 rowerzystów z terenu gminy Tuliszków, a także około 20 rowerzystów z Konina i okolic.

Czytaj więcej...

III Mistrzostwa JUDO Dzieci

Uczniowski Klub Sportowy Judo serdecznie zaprasza w niedziele, tj. 6 kwietnia br. na halę sportowo-widowiskową na której odbędą się III Mistrzostwa Judo Dziecii - pobierz

 

 

Turniej Tenisa Stołowego

1 marca 2014r. odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza GiM Tuliszków. Rywalizacja odbywała sie w kategorii open. Udział w turnieju wzięło 23 zawodników w różnym wieku. Pierwsza trójka: Skibiński, Wawrzyniak, Gronostaj. Wyniki pobierz

III Turniej Nocny

15 lutego 2014r. na hali sportowej w Tuliszkowie odbył się III Nocny Turniej Halowej Piłki Noznej o Puchar Burmistrza GiM Tuliszków. Wyniki pobierz.

Zdjęcia: Zakładka Galeria/2014/Turniej Nocny

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin