Ogólnopolski Turniej Kicboxingu K1

W dniu 9 listopada 2014 roku na hali sportowej w Tuliszkowie odbył się Pierwszy Ogólnopolski Turniej Kickboxingu K1. Jest to pierwszy turniej w historii powiatu tureckiego. Zawody odbyły się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu i Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Turniej był pod hasłem STOP NARKOTYKOM. Organizatorami byli : Burmistrz GiM Tuliszków Grzegorz Ciesielski, Komisariat Policji w Tuliszkowie, Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział Terenowy w Turku, OSP Turek, Kluby Kyokushin Karate w Turku, Poznaniu, Władysławowie, Malanowie, Kole i OZK Poznań. Zawody otworzył Burmistrz Gminy i Miasta w Tuliszkowie Grzegorz Ciesielski
i Komendant Komisariatu w Tuliszkowie Dariusz Jasiakiewicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Maćkowski. Medale wręczali Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Grzegorz Gibaszek, oraz jego zastępca mł. insp. Bogdan Kaczorowski oraz przedstawiciel Zarządu Powiatu Franciszek Pyziak. Zawody były zorganizowane na zasadach gali bokserskiej, zawodnicy toczyli walki dwurundowe. Sędzią głównym zawodów był przedstawiciel PZKB Jerzy Bassa. Łącznie stoczono na ringu 21 walk seniorskich.

Czytaj więcej...

Puchar Polski Północnej IBK Kyokushin

W dniu 11.10.2014 rok w hali sportowej w Tuliszkowie odbył się Puchar Polski Północnej IBK Kyokushin. W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników z takich miast jak Poznań, Bydgoszcz, Kraków, Włocławek, Konin, Tuliszków, Zagórów, Krosno, Ostroróg, Łubowo, Łask, Wilkowice, Sompolno z różnych organizacji sportów walki min: Karate Kyokushinkan, IBK Kyokushin, IKO Kyokushin, Shindokai Karate, Ju Jitsu, Kick Boxing, Muay thai.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin