Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

2018 rejestracja dziecka online mNa zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

 

 

Czytaj więcej...

Uwaga! Możliwe burze z gradem

burzowoW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 25 wydanego dnia 21.06.2018 r. przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Miej czas rozmawiać w wakacje

2018 mam czas rozmawiac logoKampania edukacyjna „Mam czas rozmawiać” (#mamczasrozmawiac) oparta jest na idei promowania międzypokoleniowego dialogu o zdrowiu rodziny, w tym HIV, AIDS i chorobach przenoszonych drogą płciową. Szczególny nacisk kładzie na dialog pomiędzy kobietami, które planują ciążę lub oczekują narodzin dziecka. Akcję prowadzi Krajowego Centrum ds. AIDS.

 

Czytaj więcej...

Łask: Zawody przebiegły zgodnie z planem

2018 karate laskW dniu 9 czerwca 2018 roku odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin i kickboxingu, w którym wystartowała czteroosobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztyk Walk z sekcji karate i Kickboxingu Tuliszków.

 

 

Czytaj więcej...

Zawody w powożeniu zaprzęgami już po raz 12

2018 zawody w powozeniuW niedzielę, 17 czerwca br. w Tuliszkowie odbędą się XII Otwarte Gminne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi „Pod św. Witem”. Część sportową poprzedzi poświęcenie zwierząt domowych i widowiskowy przejazd powozów ulicami miasta. Wyścigi koni i kuców zostaną rozegrane w kategoriach zaprzęgów jednokonnych, parokonnych i wielokonnych.

 

Czytaj więcej...

Zajęcia otwarte dla uczniów klas II, III i IV z Rafałem Kubackim

2018 ukemiW czwartek (14.06.2018 r.) w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie w małej sali gimnastycznej SP odbędą się zajęcia pokazowe dla naszych młodszych uczniów w ramach promocji programu UKEMI – szkoła bezpiecznego upadania. Zajęcia będzie prowadził Pan Rafał Kubacki, który jest ambasadorem wspomnianego projektu.

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin