Komunikat ZGK w sprawie odczytu wodomierzy.

KOMUNIKAT

Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie  zwraca się z prośbą o samodzielne dokonanie odczytu i podanie wskazań wodomierza telefonicznie pod nr tel. 63 2793013 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., mieszkańców:


- miejscowości Wymysłów, Kiszewy i Grabowiec.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie odczytów w terminie do dnia 15.05.2020r.  

W razie nieprzekazania informacji o aktualnym stanie wodomierza w ww. terminie  Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie skorzysta  z prawa wystawienia faktur na podstawie średniego zużycia obliczonego w oparciu o wcześniejsze okresy rozliczeniowe.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Komunikat ZGK w sprawie odczytu wodomierzy.

KOMUNIKAT

W związku z realnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie wstrzymuje do odwołania dokonywanie bezpośrednich odczytów wodomierzy przez inkasenta.

W celu uniknięcia skumulowania należności za wodę lub ścieki z powodu braku możliwości odczytu wodomierzy Zakład zwraca się z prośbą o samodzielne dokonanie odczytu i podanie wskazań wodomierza telefonicznie pod nr tel. 63 2793013 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- ulic: Cicha i Haliny Oleksiak oraz sołectw: Zadworna, Ogorzelczyn, Tarnowa.

 

Zwracamy się z prośbą o przekazanie odczytów w terminie do dnia 8.05.2020r.  

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin