AKTUALNE OFERTY PRACY

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Turku z dnia 27 GRUDNIA 2017 r.

Aktualne oferty pracy:

12772093370pup

Więcej informacji:

Powiatowy Urząd Pracy w Turku

ul. Komunalna 6 62 - 700 Turek

tel.: (63) 28 02 340

fax: (63) 28 02 37

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJA ZGK W TULISZKOWIE

INFORMUJEMY,IŻ DNIA

02 STYCZNIA 2018 R (TJ. WTOREK)

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ BĘDZIE

NIECZYNNY.

INFORMACJA

INFORMUJEMY,IŻ DNIA

02 STYCZNIA 2018 R (TJ. WTOREK)

URZĄD GMINY I MIASTA BĘDZIE

NIECZYNNY.

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE - MARZNĄCE OPADY

marznace opady

Wydany przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu nr 66 z dnia 20.12.2017 r.

Zjawisko/stopień zagrożenia: opady marznące/1

Obszar: województwo wielkopolskie

Ważność:  od godz. 22:00 dnia 20.12.2017 do godz. 07:00 dnia 21.12.2017

Przebieg: W nocy z zachodu na wschód regionu będzie się przemieszczać strefa opadów śniegu i śniegu z deszczem przechodzących w deszcz. Miejscami opady będą marznące powodujące gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak

Pobierz

ROZBUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI SMASZEW I TULISZKOWIE PRZY ULICY TARGOWEJ

W miejscowości Smaszew dokonano rozbudowy oświetlenia ulicznego przy drodze dojazdowej do bloków mieszkalnych. Wartość wykonanych w ramach Funduszu Sołeckiego prac wyniosła  18 545,58 zł.

W miejscowości Tuliszków przy ul. Targowej dokonano rozbudowy oświetlenia ulicznego, które sfinansowano ze środków Gminy i Miasta w kwocie 19 500,00 zł.

uliczne

BUDOWA SIŁOWNI ZEWNĘTRZNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH RUDA, NOWY ŚWIAT, GRZYMISZEW, OGORZELCZYN ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Zakończyła się budowa siłowni zewnętrznych w miejscowościach: Ruda, Nowy Świat, Grzymiszew i Ogorzelczyn. Prace wykonywała firma „KERRIA” Piórkowski spółka Jawna z Koła. Całkowita wartość inwestycji pokryta ze środków Gminy i Miasta to 21 750, 00 zł brutto. Ponadto w miejscowości Ogorzelczyn w ramach Funduszu Sołeckiego przeznaczono na wykonanie powyższego zadania 25 500,00 zł.

Siłownie zewnętrzne wyposażono w takie urządzenia jak: jeździec, wahadło, stepper, twister, wioślarz, biegacz, orbitrek, wyciskanie siedząc i wciąg górny.

siłownie zew

Czytaj więcej...

X SPOTKANIE WIGILIJNE MIESZKAŃCÓW GMINY I MIASTA TULISZKÓW

17 grudnia br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie już po raz dziesiąty mieszkańcy Gminy i Miasta Tuliszków zasiedli do wspólnej wieczerzy wigilijnej. Do wigilijnego stołu w świątecznie przystrojonej na tę okoliczność hali zaprosili gospodarze uroczystości w osobach Mirosława Rojka i Małgorzaty Grześkiewicz. W tym roku wydarzenie przybrało formę tradycyjnej wieczerzy. Mirosława Siepka przybliżyła zebranym obrzędy i tradycje, skupiając się w sposób szczególny na symbolice ozdób choinkowych, jak i samego drzewka symbolizującego Chrystusa jako źródło życia.

Do wspólnego kolędowania zaprosiła Tuliszkowian Orkięstra Dęta Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury pod batutą Jacka Rybczyńskiego. Wykonała ona tak dobrze wszystkim znane kolędy jak m.in. „Wśród nocnej ciszy”, „W żłobie leży” czy też piosenki świąteczne jak „Jest taki dzień”. Nowe aranżacje popularnych kolęd zaprezentował także zespół Tulibabki działający przy MGOK pod kierunkiem Joanny Gogulskiej.

Wigilia 44

Czytaj więcej...

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE - OBLODZENIE

oblodzenie

Wydany przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu nr 64 z dnia 15.12.2017 r.

Zjawisko/stopień zagrożenia: oblodzenie/1

Obszar: województwo wielkopolskie

Ważność od godz. 21:00 dnia 15.12.2017 r. do godz. 9:00 r. dnia 16.12.2017 r

Przebieg: Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0o C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -2oC do -1oC, przy gruncie do -5oC. Oblodzenie wystąpi głównie w południowej połowie województwa.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak

Pobierz

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin