Zmarł Bolesław Mazurek

boleslaw mazurekZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 28 marca 2018 r. zmarł Bolesław Mazurek, wieloletni sekretarz Gminy i Miasta Tuliszków, członek Prezydium Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Tuliszkowie.

Wystawienie zwłok nastąpi 03.04.2018 r. o godzinie 13.00 w Kaplicy Cmentarnej w Grzymiszewie.

Msza żałobna odbędzie się 03.04.2018 r. o godzinie 14.00 w Kaplicy Cmentarnej w Grzymiszewie, po czym nastąpi przeniesienie trumny z ciałem Zmarłego do grobu na Cmentarz Parafialny w Grzymiszewie.

Różaniec za zmarłego będzie odprawiony w poniedziałek o godzinie 17.00 w Kaplicy Cmentarnej w Grzymiszewie.

 

 

 

Czytaj więcej...

Organizatorzy zapraszają na turniej w Tuliszkowie

2018 turniej judo z okazji odz niepodleglosci8 kwietnia br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie odbędzie się Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików z Okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach dzieci najmłodszych (2009-2010), młodszych (2007-2008), starszych (2005-2006) i młodzików (2003-2004). Gościem specjalnym imprezy będzie Rafał Kubacki, olimpijczyk, mistrz świata, Europy i kraju.

Czytaj więcej...

Świąteczna wizyta przedszkolaków

Stało się już tradycją, że tuliszkowski magistrat w okresie świąt odwiedzają najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Dzisiaj do urzędu przybyły dzieci z grup pięcio- i sześciolatków z Przedszkola im. Kubusia Puchatka.

Czytaj więcej...

29 marca możliwe zawieje śnieżne

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 9 wydanego 28.03.2018 r. przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Fotowoltaika dla mieszkańców gminy Tuliszków

Urząd Marszałkowski opublikował wyniki naboru wniosków w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego z zakresu energii odnawialnej. Projekt partnerski gmin Rychwał, Tuliszków, Golina i Wierzbinek znalazł się na wysokim dziewiątym miejscu listy rankingowej, co gwarantuje otrzymanie dotacji.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty w biurze powiatowym WOR ARiMR

W 2018 roku zmianie uległy podstawowe zasady dotyczące sposobu składania wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich. Zgodnie z obowiązującymi nowymi przepisami unijnymi o dopłaty obszarowe można ubiegać się składając wniosek za pośrednictwem e-formularza umieszczonego na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Czytaj więcej...

"Głos Tuliszkowa" 1/2018

Zapraszamy do lektury nowego numeru „Głosu Tuliszkowa”. Biuletyn w formie papierowej jest dostępny w Urzędzie Gminy. Wersję elektroniczną można pobrać ze strony internetowej.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin