OSIEDLE MŁODYCH W TULISZKOWIE - UKOŃCZONO CHODNIK PRZY ULICY BRONIEWSKIEGO

Zakończyły się prace związane z budową chodnika przy ulicy Broniewskiego na Osiedlu Młodych w Tuliszkowie. Przy budowie wykorzystano kostkę pochodzącą z rozbiórki z Placu Wolności w Tuliszkowie. Z ponownie zagospodarowanego materiału ułożono 328,51 m2 chodnika. Inwestycja została zrealizowane ze środków własnych Gminy i Miasta Tuliszków. Budowę realizowała firma BRUKARSTWO Tomasz Raszewski. Całkowity koszt wykonanych prac wyniósł 34735,64 zł.

chodnik broniewskiego

ŚWIĘTY MIKOŁAJ NA TULISZKOWSKIM RYNKU CZĘSTOWAŁ SŁODKOŚCIAMI

Dziś MIKOŁAKI będące zapowiedzią zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, jednak Święty Mikołaj odwiedził mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków już w niedzielę 3 grudnia. Wówczas na tuliszkowskim rynku brodaty gość rozdawał cukierki grzecznym dzieciom. Mikołaj zapraszał również wszystkich mieszkańców na spotkanie wigilijne, które odbędzie się już niebawem, bo w niedzielę 17 grudnia o godzinie 17:00 na hali widowiskowo – sportowej w Tuliszkowie.

 

1 1

Czytaj więcej...

DROGI Z DESTRUKTU ASFALTOWEGO JUŻ SŁUŻĄ MIESZKAŃCOM W MIEJSCOWOŚCIACH KISZEWY, WYMYSŁÓW, ZADWORNA I SARBICKO

21 listopada 2017 roku zakończono prace związane z remontem dróg gminnych destruktem asfaltowym w miejscowościach Kiszewy, Wymysłów, Zadworna i Sarbicko. Łączna długość wykonanych dróg to 1295 m. Całkowity koszt zadania wyniósł 94 218 zł. Ponadto część prac w miejscowościach Kiszewy i Wymysłów została zrealizowana w ramach Funduszu Sołeckiego. Prace wykonała firma TRANS – SPIL Z O.O z Lichenia Starego.

destrukt3

Czytaj więcej...

TURECKA IZBA GOSPODARCZA - MIKROPOŻYCZKI I POŻYCZKI ROZWOJOWE

Turecka Izba Gospodarcza informuje, że rozpoczęła proces przyjmowania wniosków na  nowe produkty finansowe w postaci Mikropożyczki oraz Pożyczki Rozwojowej.

Wnioski przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00 w Turku, ul. Kaliska 47, a szczegółowych informacji udzielamy pod numerem 63 289 18 89.

TIG

Czytaj więcej...

PRZERWA W DOSTAWIE BIEŻĄCEJ WODY - GRZYMISZEW

Uwaga mieszkańcy Grzymiszewa, w szczególności ulicy Ogrodowej i Kwiatowej !!!

1 grudnia do około godziny 20:00 mogą wystąpić przerwy i utrudnienia w dostawie bieżącej wody.

woda

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin