MIKROPRZEDSIĘBIORCO, CZY WYSŁAŁEŚ JUŻ JPK_VAT?

Wszystkim mikroprzedsiębiorcom przypominamy, że do 26 lutego lutego br. należy przesłać pierwszy Plik Kontrolny (JPK_VAT). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

 

Profil zaufany

Czytaj więcej...

SPORTOWE FERIE

W drugim tygodniu ferii zimowych, tj. od 19 lutego br., sekcje Tuliszków i Grzymiszew Klubu Sportów i Sztuk Walk organizują zajęcia dla dzieci i młodzieży. Będą się one odbywać w Szkole Podstawowej w Tuliszkowie w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek, w godzinach od 11.00 do 12.00.

 

2018 ferie z klubem sportow walki 01

Czytaj więcej...

WKO W KONINIE PROWADZI NABÓR

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Koninie zaprasza kandydatów do służby zawodowej. Szczegółowe informacje na temat zasad naboru i warunków szkolenia w ramach służby przygotowawczej można uzyskać w siedzibie instytucji.

 

2018 2 turnus sluzby przygotowawczej

Czytaj więcej...

O TULISZKOWSKIM PARKU LIRYCZNIE

„Ballady parkowe” to tytuł nowego zbioru poetyckiego Mirosława Rojka. Na spotkanie autor zapraszamy 21 lutego br. o godz. 18.00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie. Wiersze przeczyta Maciej Grzybowski, aktor Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.

2018 ballady parkowe spotkanie

Czytaj więcej...

FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci na spektakle teatralne oraz do udziału w zajęciach plastycznych. Z oferty placówki na ferie zimowe można skorzystać w Tuliszkowie, Piętnie i Grzymiszewie.

 

2018 ferie z biblioteka plakat

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE „EKO” PRZEPIŚNIK

Wydział Rozwoju i Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku zaprasza sołectwa, koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia z terenu powiatu tureckiego do udziału w konkursie "EKO Przepiśnik Powiatu Tureckiego".

Finał konkursu odbędzie się podczas Powiatowej Majówki w Kaczkach Średnich. Termin nadsyłania prac mija 30 marca br.

2018 ekoprzepisnik ogloszenie plakat

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin