Tuliszkowscy uczniowie na mistrzostwach wielkopolski w judo

W niedzielę, tj. 4 marca br., uczniowie Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie wybrali się do Poznania, gdzie odbywały się Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W ramach tego wydarzenia uczniowie ze szkół podstawowych województwa wielkopolskiego rywalizowali na tatami w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych w judo. Organizatorami zawodów byli Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” i Urząd Miasta Poznania.

 

2018 mistrzostawa wlkp judo

Czytaj więcej...

Młodzież wie, jak zapobiegać pożarom

Pytania związane m.in. z ochroną pożarową, ratownictwem medycznym, znajomością sprzętu gaśniczego czy przepisy prawne znalazły się w testach, jakie musieli rozwiązać uczestnicy gminnych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Zorganizowano je 9 marca br. tuliszkowskim domu kultury.

 

2018 turniej wiedzy pozarniczej 01

Czytaj więcej...

Gminny Dzień Kobiet z Januszem Radkiem

W tym roku z okazji Gminnego Dnia Kobiet odbył się koncert Janusza Radka zatytułowany „Na głos i ręce”. Artysta wystąpił 9 marca 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej.
Podczas wyjątkowego recitalu charyzmatyczny wokalista zaprezentował utwory z całego dorobku artystycznego, począwszy od własnych kompozycji poprzez piosenki Ewy Demarczyk czy Czesława Niemena w interesujących aranżacjach.

 

2018 dzien kobiet 0006

Czytaj więcej...

Kilkunastostopniowe mrozy potrwają do soboty

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 7 (zmiana ostrzeżenia meteorologicznego nr 7) wydanego 02.03.2018 r. przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Świętowanie Dnia Kobiet z Januszem Radkiem

Dzień Kobiet w gminie Tuliszków świętowany jest zawsze uroczyście. W tym roku dla wszystkich Pań zaśpiewa Janusz Radek – charyzmatyczny artysta, wybitny wokalista i kompozytor. Na koncert zatytułowany „Na głos i ręce” serdecznie zapraszamy 9 marca br. o godz. 18.00 do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Nortowskiej.

2018 dzien kobiet plakat

Czytaj więcej...

Uwaga: będzie mroźno!

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 7 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 25.02.2018 r.

 

2018 ostrzezenie mroz

Czytaj więcej...

MIKROPRZEDSIĘBIORCO, CZY WYSŁAŁEŚ JUŻ JPK_VAT?

Wszystkim mikroprzedsiębiorcom przypominamy, że do 26 lutego lutego br. należy przesłać pierwszy Plik Kontrolny (JPK_VAT). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

 

Profil zaufany

Czytaj więcej...

SPORTOWE FERIE

W drugim tygodniu ferii zimowych, tj. od 19 lutego br., sekcje Tuliszków i Grzymiszew Klubu Sportów i Sztuk Walk organizują zajęcia dla dzieci i młodzieży. Będą się one odbywać w Szkole Podstawowej w Tuliszkowie w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek, w godzinach od 11.00 do 12.00.

 

2018 ferie z klubem sportow walki 01

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin