OGÓLNOKRAJOWY KONKURS BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych  do udziału w XV edycji  Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Od 2003 r Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencją Nieruchomości Rolnych i Państwową Inspekcją Pracy. Honorowy patronat nad XV edycją Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Czytaj więcej...

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

KOMUNIKAT KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W TURKU

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Czytaj więcej...

XXVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W TULISZKOWIE

XXVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W TULISZKOWIE

ZAWIADOMIENIE

Biuro Rady Miejskiej w Tuliszkowie informuje,

że w dniu  24 lutego 2017 r., o godz. 15.00 , w sali nr 25  Urzędu Gminy i Miasta ,

odbędzie się XXVI sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie.

Czytaj więcej...

VI NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GiM TULISZKÓW

VI Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków został rozegrany w nocy z 10 na 11 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej. Jego zwycięzcami zostali Brukarze, którzy pokonali w finale Castoramę 2:1. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyła Policja, wygrywając z drużyną Modus 5:1. Królem strzelców obwołano Patryka Janickiego (Modus), który aż siedem razy trafił do bramki, natomiast nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła do Marcina Siepki (Castorama).

Czytaj więcej...

PODPISANIE UMOWY NA DOSTARCZENIE WOZÓW DLA OSP

Dnia 6 lutego 2017 roku odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dostawę sześciu średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych z przedstawicielami gmin partnerskich oraz firmą MOTO-TRUCK Leszek Chmiel w ramach projektu pn. „Zakup sprzętu specjalistycznego do zapobiegania, likwidacji skutków klęsk żywiołowych i awarii środowiskowych dla jednostek OSP regionu Kalisko-Konińskiego”

Czytaj więcej...

INFORMACJA

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ze względu na  zaplanowane  prace administracyjne na serwerach hostujących portale BIP,  BIP Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie od godziny 22.00 dnia 3.02.2017 do godziny 6.00 dnia 6.02.2017 roku będzie niedostępny.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin