Jak skorzystać z usług doradcy energetycznego?

2018 wfosigw mBezpłatne wsparcie we wszelkich sprawach dotyczących efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy i Miasta Tuliszków można uzyskać u Doradcy Energetycznego działającego w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

 

 

Czytaj więcej...

Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego

2018 konkurs recytatorski mW piątek, 6 kwietnia, po raz XXII na scenie Sali teatralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. W tym roku do konkursu zgłoszeni zostali uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzymiszewie oraz Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie.

 

 

Czytaj więcej...

29 kwietnia zapraszamy na "Koncert wiosenny"

2018 koncert wiosenny mSerdecznie zapraszamy na „Koncert wiosenny”, który odbędzie się 29 kwietnia br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie (ul. Nortowska 1). Wystąpią Orkiestra Dęta Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie i Gminna Orkiestra Dęta OSP Kościelec.

Rozpoczęcie imprezy o godz. 16.00.

 

 

Czytaj więcej...

Poznaliśmy "Mistrza Pięknego Czytania"

2018 mistrz pieknego czytania m28 marca 2018 r. o godz. 12.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie gminnego etapu konkursu „Wybieramy mistrza pięknego czytania”.
Do eliminacji przystąpiło 13 uczniów klas czwartych z naszej gminy (Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie oraz Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie). Każda ze szkół przeprowadziła wcześniej I etap konkursu, podczas którego wyłoniono reprezentację danej szkoły.

Czytaj więcej...

5 kwietnia nastąpi przerwa w dostawie wody dla części Grzymiszewa

zgk przerwa w dostawie wody mZakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie informuje, iż w związku z koniecznością podjęcia prac konserwacyjnych, w dniu 5 kwietnia 2018 r. od godziny 7.30 do 11.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Grzymiszew (prawa strona miejscowości, jadąc w kierunku Turku). Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Czytaj więcej...

Zmarł Bolesław Mazurek

boleslaw mazurekZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 28 marca 2018 r. zmarł Bolesław Mazurek, wieloletni sekretarz Gminy i Miasta Tuliszków, członek Prezydium Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Tuliszkowie.

Wystawienie zwłok nastąpi 03.04.2018 r. o godzinie 13.00 w Kaplicy Cmentarnej w Grzymiszewie.

Msza żałobna odbędzie się 03.04.2018 r. o godzinie 14.00 w Kaplicy Cmentarnej w Grzymiszewie, po czym nastąpi przeniesienie trumny z ciałem Zmarłego do grobu na Cmentarz Parafialny w Grzymiszewie.

Różaniec za zmarłego będzie odprawiony w poniedziałek o godzinie 17.00 w Kaplicy Cmentarnej w Grzymiszewie.

 

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin