Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

logo tuliszkow stronaBurmistrz Gminy i Miasta Tuliszków ogłasza otwarty konkurs ofert na dofinansowanie zadań realizowanych na rzecz mieszkańców w zakresie polityki społecznej (aktywizacji i integracji osób starszych) oraz kultury i ochrony dziedzictwa narodowego (organizacji obchodów rocznic historycznych na terenie Gminy i Miasta Tuliszków).

 

 

Czytaj więcej...

Konkurs „Działaj Lokalnie 2018” wystartował

konkurs dzialaj lokalnie

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” we współpracy z Akademią Filantropii w Polsce ogłasza lokalny konkurs grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie 2018” .

W ramach programu wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia. 

 

Czytaj więcej...

16 kwietnia będzie burzowo!

ostrzeżenie burza mW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 12 z dnia 16 kwietnia 2018 r. wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

Czytaj więcej...

13 kwietnia możliwe burze z gradem!

ostrzezenie burze z grademW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 11 wydanego w dn. 13.04.2018 r. przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Tuliszków gminą z dobrą energią

2018 tuliszkow gmina z dobra energia m5 kwietnia br. opublikowano ostateczną listę projektów instalacji systemów fotowoltaicznych dla mieszkańców, które zakwalifikowano do dofinansowania. Zgodnie z przewidywaniami znalazł się na niej projekt partnerski gmin Rychwał, Tuliszków, Golina i Wierzbinek.

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin