Aktualności

SPORTOWE FERIE

W drugim tygodniu ferii zimowych, tj. od 19 lutego br., sekcje Tuliszków i Grzymiszew Klubu Sportów i Sztuk Walk organizują zajęcia dla dzieci i młodzieży. Będą się one odbywać w Szkole Podstawowej w Tuliszkowie w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek, w godzinach od 11.00 do 12.00.

 

2018 ferie z klubem sportow walki 01

Czytaj więcej...

WKO W KONINIE PROWADZI NABÓR

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Koninie zaprasza kandydatów do służby zawodowej. Szczegółowe informacje na temat zasad naboru i warunków szkolenia w ramach służby przygotowawczej można uzyskać w siedzibie instytucji.

 

2018 2 turnus sluzby przygotowawczej

Czytaj więcej...

O TULISZKOWSKIM PARKU LIRYCZNIE

„Ballady parkowe” to tytuł nowego zbioru poetyckiego Mirosława Rojka. Na spotkanie autor zapraszamy 21 lutego br. o godz. 18.00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie. Wiersze przeczyta Maciej Grzybowski, aktor Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.

2018 ballady parkowe spotkanie

Czytaj więcej...

FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci na spektakle teatralne oraz do udziału w zajęciach plastycznych. Z oferty placówki na ferie zimowe można skorzystać w Tuliszkowie, Piętnie i Grzymiszewie.

 

2018 ferie z biblioteka plakat

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE „EKO” PRZEPIŚNIK

Wydział Rozwoju i Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku zaprasza sołectwa, koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia z terenu powiatu tureckiego do udziału w konkursie "EKO Przepiśnik Powiatu Tureckiego".

Finał konkursu odbędzie się podczas Powiatowej Majówki w Kaczkach Średnich. Termin nadsyłania prac mija 30 marca br.

2018 ekoprzepisnik ogloszenie plakat

Czytaj więcej...

W NASZYM URZĘDZIE MOŻNA ZAPŁACIĆ KARTĄ PŁATNICZĄ I TELEFONEM

Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS oraz WebPOS Paybynet.

Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

program pos banner ogolny 200x300

Czytaj więcej...

PROPOZYCJE UKS JUDO NA FERIE 2018

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie zaprasza dzieci i młodzież z Gminy i Miasta w Tuliszkowie na zajęcia sportowe ,,Ferie z Judo’’ które odbędą się w drugim tygodniu ferii zimowych. Zajęcia są bezpłatne.

 

2018 ferie z uks judo zaproszenie 05

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie informuje, że 9 lutego br. (piątek) rano nastąpi kilkugodzinna przerwa w dostawie wody w miejscowości Grzymiszew (ul. Ogrodowa). Powodem wyłączenia są pilne prace remontowe. Za powstałe niedogodności uprzejmie przepraszamy.

zgk ogloszenie

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin