Zapraszamy na koncert operetkowy przed dworkiem

2018 popoludnie muz 8 lipca plakatW pierwszą niedzielę lipca zapraszamy na muzyczne spotkanie z Sylwią Strugińską i Mirosławem Niewiadomskim. Artyści zaśpiewają utwory pochodzące z najsłynniejszych operetek świata oraz swoje ulubione przeboje muzyki rozrywkowej. Będzie to pierwszy w te wakacje koncert plenerowy przed tuliszkowskim domem kultury.

 

 

Czytaj więcej...

Bezpłatne szkolenia ZUS w Turku

2018 zus logoZakład Ubezpieczeń Społecznych w Turku 25 lipca i 21 sierpnia 2018 r organizuje bezpłatne szkolenia na temat Elektronicznych zwolnień lekarskich na Platformie Usług Elektronicznych ZUS dla płatników składek i ubezpieczonych. 26 lipca i 22 sierpnia 2018 r. będzie można się dowiedzieć w jaki sposób wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie.

 

Czytaj więcej...

PUP w Turku prowadzi szkolenia

2018 pup turek logoPowiatowy Urząd Pracy w Turku uruchamia programy, których uczestnikami mogą zostać osoby długotrwale bezrobotne powyżej 30 roku życia zamieszkujące na wsi z ustalonym II profilem pomocy. Działanie umożliwia uzyskanie kwalifikacji komputerowych przez kobiety, a mężczyznom zdobycie uprawnień w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV oraz zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych.

Czytaj więcej...

Stypendia samorządowe przyznane

2018 stypendia wybrane 001W czwartek, 28 czerwca, uczniowie ze szkół w Tuliszkowie, Grzymiszewie i Ogorzelczynie odebrali dyplomy potwierdzające przyznanie stypendiów samorządowych. To nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Podczas uroczystości w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury wręczono także listy gratulacyjne rodzicom laureatów.

 

Czytaj więcej...

IMGW ostrzega: burze z gradem

burza5W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego wydanego 26.06.2018 r. przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Rolnicy będą mogli złożyć wniosek o szacowanie szkód

2018 suszaBurmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje o możliwości zgłaszania strat powstałych w gospodarstwach rolnych, z powodu suszy.
Wnioski o oszacowanie należy składać w punkcie informacyjnym Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków. Wnioski będą przyjmowane od 27 czerwca 2018 r. do 10 lipca 2018 r. w godz. 8.00 – 14.30.

 

Czytaj więcej...

Latem zapraszamy na „Popołudnia muzyczne”

2018 muzyczne popoludniaW letnie niedzielne popołudnia zapraszamy do słuchania muzyki na żywo. Lipiec rozpocznie koncert światowych przebojów w wykonaniu Sylwii Strugińskiej i Mirosława Niewiadomskiego. W sierpniu do zaczarowanego świata operetki i musicalu zabiorą publiczność Agnieszka Wawrzyniak i Bartosz Kuczyk. W miesiącu tym odbędzie się także Biesiada na Ludowo. Wakacje zakończy zabawa przy muzyce na Gminno-Parafialnych Dożynkach w Grzymiszewie.

Czytaj więcej...

Aktywne wakacje z UKS Judo

2018 wakacje z uks judo mUczniowski Klub Sportowy Judo Tuliszków w okresie wakacyjnym zaprasza dzieci w wieku od 5 do 10 lat do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych i wycieczkach. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 782 560 182.

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin