FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci na spektakle teatralne oraz do udziału w zajęciach plastycznych. Z oferty placówki na ferie zimowe można skorzystać w Tuliszkowie, Piętnie i Grzymiszewie.

 

2018 ferie z biblioteka plakat

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE „EKO” PRZEPIŚNIK

Wydział Rozwoju i Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku zaprasza sołectwa, koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia z terenu powiatu tureckiego do udziału w konkursie "EKO Przepiśnik Powiatu Tureckiego".

Finał konkursu odbędzie się podczas Powiatowej Majówki w Kaczkach Średnich. Termin nadsyłania prac mija 30 marca br.

2018 ekoprzepisnik ogloszenie plakat

Czytaj więcej...

W NASZYM URZĘDZIE MOŻNA ZAPŁACIĆ KARTĄ PŁATNICZĄ I TELEFONEM

Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS oraz WebPOS Paybynet.

Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

program pos banner ogolny 200x300

Czytaj więcej...

PROPOZYCJE UKS JUDO NA FERIE 2018

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie zaprasza dzieci i młodzież z Gminy i Miasta w Tuliszkowie na zajęcia sportowe ,,Ferie z Judo’’ które odbędą się w drugim tygodniu ferii zimowych. Zajęcia są bezpłatne.

 

2018 ferie z uks judo zaproszenie 05

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie informuje, że 9 lutego br. (piątek) rano nastąpi kilkugodzinna przerwa w dostawie wody w miejscowości Grzymiszew (ul. Ogrodowa). Powodem wyłączenia są pilne prace remontowe. Za powstałe niedogodności uprzejmie przepraszamy.

zgk ogloszenie

GRAMY DLA MICHAŁKA I TRANSMITUJEMY NA ŻYWO

Firmowy Nocny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków odbywać się będzię na tuliszkowskiej hali już po raz siódmy, jednak po raz pierwszy zostanie przeprowadzona transmisją na żywo z tego wydarzenia. Zmagania będzie można śledzić na stronie internetowej Gminy i Miasta gdzie zostanie udostępniony odpowiedni odnośnik do transmisji oraz na profilu facebookowym Gminy i Miasta. Serdecznie zachęcamy do oglądania relacji z tego wydarzenia.

Pobierz plakat

27653733 554605484873347 1672835873 o

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin