Dni Tuliszkowa 2018

DSC 009Dni Tuliszkowa 2018 rozpoczęły się od występów najmłodszych wykonawców. W sobotę, 2 czerwca, na stadionie miejskim zaprezentowali się laureaci Gminnego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, przedszkolaki i podopieczni Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. W wieczornym koncercie zaśpiewali Jacek Mezo Mejer z Ewą Jach oraz, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk, chór Sound’n’Grace.

Czytaj więcej...

Otrzymaj EKUZ i uzyskaj dostęp do ZIP w Starostwie Powiatowym w Turku

ekuz mStarosta Turecki informuje, że 8 czerwca 2018 w godzinach 10.00-15.00 w Starostwie Powiatowym w Turku (ul. Kaliska 59), w pokoju nr 13 (Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Zdrowia) istnieje możliwość uzyskania dostępu do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP) oraz wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ.

 

Czytaj więcej...

Spodziewane upały i burze z gradem

burzowo

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść zmiany ostrzeżenia meteorologicznego nr 25 wydanego dnia 01.06.2018 r. przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Rada Miejska zbierze się 29 maja

rada miejska tablicaBiuro Rady Miejskiej w Tuliszkowie informuje, że w dniu 29 maja 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 25 Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków odbędzie się XLII sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie.

 

 

 

Czytaj więcej...

Dni Tuliszkowa 2018

2018 dt sngPodczas tegorocznych Dni Tuliszkowa odbędzie się sesja naukowa, której tematem będą najstarsze dzieje Tuliszkowa oraz lokalni bohaterowie. Muzycznymi gwiazdami święta będą Mezo i zespół Sound'n'Grace. Wydarzenie zakończy niedzielny festyn, a na nim prezentacje kulinarne sołectw i Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych.

 

 

Czytaj więcej...

KRUS przypomina o obowiązkach wobec pomocników rolnika

2018 krus zatrudnienie pomocnikaRolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS. Należy to uczynić w ciągu 7 dni od dnia zawarcia, lecz nie później niż przed upływem okresu, na który zawarta została ta umowa na formularzu zgłoszeniowym. Wspomniane druki można znaleźć na stronie internetowej Kasy i w każdej jednostce organizacyjnej Kasy.

 

Czytaj więcej...

Będzie przebudowa trybun i placu zabaw w parku za środki unijne

2018 umowa trybuny plac zabaw m15 maja br. w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu Grzegorz Ciesielski, burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków wraz z Anną Nawrocką, skarbnikiem gminy podpisali umowy o przyznanie pomocy na realizację dwóch inwestycji ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020.

 

 

Czytaj więcej...

Informacja o unieważnieniu konkursu ofert

logo tuliszkow stronaBurmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje o unieważnieniu, ogłoszonego 20 kwietnia 2018 r., otwartego konkursu ofert dla podmiotów wymienionych w art. 3 w/w ustawy na dofinansowanie, ponieważ nie wpłynęła żadna oferta. 

Konkurs dotyczył wsparcia zadań realizowanych na rzecz mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków w zakresie polityki społecznej – aktywizacji i integracji osób starszych.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin