Kilkunastostopniowe mrozy potrwają do soboty

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 7 (zmiana ostrzeżenia meteorologicznego nr 7) wydanego 02.03.2018 r. przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Świętowanie Dnia Kobiet z Januszem Radkiem

Dzień Kobiet w gminie Tuliszków świętowany jest zawsze uroczyście. W tym roku dla wszystkich Pań zaśpiewa Janusz Radek – charyzmatyczny artysta, wybitny wokalista i kompozytor. Na koncert zatytułowany „Na głos i ręce” serdecznie zapraszamy 9 marca br. o godz. 18.00 do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Nortowskiej.

2018 dzien kobiet plakat

Czytaj więcej...

Uwaga: będzie mroźno!

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 7 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 25.02.2018 r.

 

2018 ostrzezenie mroz

Czytaj więcej...

MIKROPRZEDSIĘBIORCO, CZY WYSŁAŁEŚ JUŻ JPK_VAT?

Wszystkim mikroprzedsiębiorcom przypominamy, że do 26 lutego lutego br. należy przesłać pierwszy Plik Kontrolny (JPK_VAT). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

 

Profil zaufany

Czytaj więcej...

SPORTOWE FERIE

W drugim tygodniu ferii zimowych, tj. od 19 lutego br., sekcje Tuliszków i Grzymiszew Klubu Sportów i Sztuk Walk organizują zajęcia dla dzieci i młodzieży. Będą się one odbywać w Szkole Podstawowej w Tuliszkowie w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek, w godzinach od 11.00 do 12.00.

 

2018 ferie z klubem sportow walki 01

Czytaj więcej...

WKO W KONINIE PROWADZI NABÓR

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Koninie zaprasza kandydatów do służby zawodowej. Szczegółowe informacje na temat zasad naboru i warunków szkolenia w ramach służby przygotowawczej można uzyskać w siedzibie instytucji.

 

2018 2 turnus sluzby przygotowawczej

Czytaj więcej...

O TULISZKOWSKIM PARKU LIRYCZNIE

„Ballady parkowe” to tytuł nowego zbioru poetyckiego Mirosława Rojka. Na spotkanie autor zapraszamy 21 lutego br. o godz. 18.00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie. Wiersze przeczyta Maciej Grzybowski, aktor Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.

2018 ballady parkowe spotkanie

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin