Spotkanie Wigilijne

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków na Spotkanie Wigilijne , które odbędzie się 21 grudnia 2014 r.

Czytaj więcej...

II sesja Rady Miejskiej

09 grudnia 2014r. o godz. 17-tej w sali nr 25 Urzędu GiM w Tuliszkowie odbędzie się II sesja Rady Miejskiej zwołana przez Komisarza Wyborczego w Koninie. Projekt porzadku obrad poniżej.

Czytaj więcej...

Komunikat Centrum Zarządzania Kryzysowego W.U.W Poznań

Centrum Zarządzania Kryzysowego W.U.W Poznań poinformowało w oparciu o uzyskaną od Państwowej Agencji Atomistyk, że nie ma zagrożenia w związku z incydentem w elektrowni jądrowej na Ukrainie i nie potwierdza rozpowszechnianych na terenie województwa informacji, że takie zagrożenie istnieje.

Międzynarodow Dzień Osób Niepełnosprawnych w Tuliszkowie

Niespodziankę zrobił Grzegorz Ciesielski, Burmistrz GiM Tuliszków, uczestnikom zajęć w Świetlicy Domino. W środę, 3 grudnia, przyniósł tort, na zajęcia z arteterapii odbywające się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie. Razem z Mirosławem Rojkiem, dyrektorem MGOK złożył im życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

I sesja Rady Miejskiej

01 grudnia 2014r. odbyła się I sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie wybranej w wyborach w dniu 16 listopada 2014r. zwołana przez Komisarza Wyborczego w Koninie. Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej J. Poprawska wręczyła radnym zaświadczenie o wyborze na radnego, pogratulowała wyboru i życzyła owocnej pracy i dobrej współpracy.Nastepnie Radni złożyli ślubowanie i zatwierdzili zaproponowany przez Komisarza porządek obrad I sesji.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Burmistrza

Ogłoszenie Burmistrza GiM Tuliszków o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowych - pobierz

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

W dniu 24 listopada 2014 r. w godz. 10:00 – 13:00 w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie, będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie funduszy europejskich. Doradztwo prowadzić będzie konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w KONINIE. Zapraszamy na rozmowę z konsultantem. Podczas dyżuru będzie można dowiedzieć się :

Czytaj więcej...

Zakończenie Kursu Samoobrony

Na przełomie października i listopada w Tuliszkowie odbył się I Kurs Samoobrony Kobiet pod hasłem "Bądź Bezpieczna 2014", w którym uczestniczyło ponad dwadzieścia pań z terenu GiM Tuliszków. Oprócz zajęć praktycznych z zakresu samoobrony (karate, boks, Krav Maga) były też zagadnienie teoretyczne z zakresu prewencji kryminalnej jak i również omówiono zagadnienia związane z przestępstwami na osobach starszych.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin