POWIATOWY URZĄD PRACY W TURKU INFORMUJE

STOWARZYSZENIE „EDUKACJA-MŁODZIEŻ" W PLESZEWIE


W ramach realizacji programu ERASMUS+ projektu pt. „Europejska Mobilność – Szansa
na sukces TRIO"


OGŁASZA NABÓR
na 3 m-ne staże zagraniczne we Włoszech
Staż dla kucharzy, kelnerów, barmanów

Czytaj więcej...

POWOŁANO KOMITET OBCHODÓW 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W bieżącym 2018 roku obchodzimy rocznicę 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tym szczególnym wydarzeniem w całym kraju podejmowanych jest szereg inicjatyw mających na celu należycie uczcić Niepodległość Ojczyzny. 100-lecie Odzyskania Niepodległości zostanie upamiętnione również przez Gminę i Miasto Tuliszków. W tym celu decyzją władz samorządowych powołano „Komitet Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości”. Zadaniem komitetu będzie opracowanie kalendarza wydarzeń upamiętniających rocznicę oraz odpowiedzialność za przygotowanie poszczególnych uroczystości.

 

1

Czytaj więcej...

NOWOROCZNY KONCERT OPERETKOWY 2018

7 stycznia w hali widowiskowo – sportowej w Tuliszkowie, odbył się noworoczny koncert operetkowy. Wydarzenie to było oficjalnym powitaniem 2018 roku. Tego typu wydarzenia kulturalne nie są nowością na terenie Gminy i Miasta Tuliszków. Znane mieszkańcom są m.in. letnie odsłony koncertów operetkowych organizowane prze Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury w tuliszkowskim parku. Tym razem swoimi występami zaszczycili  artyści scen poznańskich: Agnieszka Wawrzyniak, Anna Bajerska – Witczak, Jarosław Patycki oraz Klaudiusz Kapłon. Swój repertuar zaprezentowała również para baletowa – Aleksandra Brzezowska i Marcin Rolczyński.

Koncert 8

Czytaj więcej...

OBWIESZCZENIE

Obwieszczenie

z dnia 9 stycznia 2018 roku

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

dla linii gazociągu wysokiego ciśnienia na terenie Gminy i Miasta Tuliszków

 

Treść obwieszczenia

ORSZAK TRZECH KRÓLI 2018 ZA NAMI

Tegoroczny, tuliszkowski Orszak Trzech Króli zgromadził rekordową liczbę osób. Według szacunkowych wyliczeń w wydarzeniu udział wzięło blisko 1200 uczestników. Była to już VI edycja obchodów tego święta w Tuliszkowie.

1

Czytaj więcej...

JAK CO ROKU ORSZAK TRZECH KRÓLI PRZEJDZIE ULICAMI MIASTA

W sobotę, 6 stycznia 2018 roku, już tradycyjnie ulicami Tuliszkowa przejdzie Orszak Trzech Króli. Jak co roku wydarzenie jest organizowane lokalnie i wspierane przez Fundację Orszak Trzech Króli.

Tuliszkowskie obchody rozpoczną się o godzinie 11:00 mszą świętą w Kościele Parafialnym pw. Św. Wita w Tuliszkowie. Następnie uroczysty pochód wyruszy z Placu Wolności. Trzej Królowie, Kacper, Melchior i Baltazar powędrują na czele orszaku do stajenki usytuowanej w hali widowiskowo – sportowej. Tam o godzinie 12:45 mędrcy pokłonią się Dzieciątku i ofiarują mu złoto, kadzidło i mirrę.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w obchodach.

 

orszak

AKTUALNE OFERTY PRACY

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Turku z dnia 27 GRUDNIA 2017 r.

Aktualne oferty pracy:

12772093370pup

Więcej informacji:

Powiatowy Urząd Pracy w Turku

ul. Komunalna 6 62 - 700 Turek

tel.: (63) 28 02 340

fax: (63) 28 02 37

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJA ZGK W TULISZKOWIE

INFORMUJEMY,IŻ DNIA

02 STYCZNIA 2018 R (TJ. WTOREK)

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ BĘDZIE

NIECZYNNY.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin