Zbiórka odpadów niesegregowanych – 13 lipca 2018 r.

W dniu 13 lipca 2018 r. (piątek) odbędzie się zbiórka odpadów komunalnych zmieszanych (niesegregowanych - mokrych). Następne terminy odbioru poszczególnych, selektywnie zbieranych odpadów zostaną zawarte w harmonogramie, który zostanie dostarczony do każdej nieruchomości zamieszkałej i niezamieszkałej na terenie Gminy i Miasta Tuliszków.

Czytaj więcej...

Zmiany w sposobie segregowania odpadów komunalnych

Nasze codzienne zachowanie wpływa na środowisko. Oddzielanie różnych materiałów w celu ich ponownego przetworzenia stało się już naszym nawykiem. Gmina i Miasto Tuliszków wdraża nowy system selektywnej zbiórki śmieci. Do każdej nieruchomości zamieszkałej i niezamieszkałej na terenie naszej gminy trafi harmonogram odbioru odpadów oraz ulotka informacyjna

 

Czytaj więcej...

Zmiana terminu odbioru odpadów szklanych

W związku ze zmianą zgłoszoną przez, odbierającą odpady komunalne, firmę „BAKUN” informujemy, iż odbiór szkła z terenu Gminy i Miasta Tuliszków nastąpi w dniu 15 marca 2018 roku.

Czytaj więcej...

Zbiórka odpadów szklanych - 11 czerwca 2018

W związku ze zmianą zgłoszoną przez, odbierającą odpady komunalne, firmę „BAKUN” informujemy, iż odbiór szkła z terenu Gminy i Miasta Tuliszków nastąpi w dniu 11 czerwca 2018 roku.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin