Informacja o utylizacji wyrobów zawierających azbest.

czwartek, 02, lipiec 2020

INFORMACJA

azbest

Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków w dniu 22 maja 2020 roku wydał Zarządzenie w sprawie Regulaminu przyznawania dofinansowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy i Miasta Tuliszków.

Dofinansowaniem objęte są nieruchomość położone na terenie Gminy i Miasta Tuliszków.

 

 

 

Dofinansowanie może być przeznaczone na:

  • odbiór, transport na składowisko odpadów niebezpiecznych i unieszkodliwienie już zdeponowanych wyrobów zawierających azbest składowanych na nieruchomości zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • demontaż, odbiór i transport na składowisko odpadów niebezpiecznych oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z budynku zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dofinansowanie kosztów związanych z usuwaniem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest będzie wypłacane w wysokości poniesionych kosztów, jednak nie więcej niż do kwot:

  • za łącznie przeprowadzony demontaż, transport i unieszkodliwianie: 461,11 zł netto za każdy Mg (tona) odpadów +8% VAT,
  • za łącznie przeprowadzony odbiór, transport i unieszkodliwianie: 276,85 zł netto za każdy Mg (tona) odpadów +8% VAT.

Dofinansowanie będzie udzielane do 31 grudnia 2021 roku.

Szczegółowe informacje są udzielane pod numerem telefonu 63 279 17 84 lub adresem e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach od 730 do 15 30.

Dokumenty do pobrania- zakładka AZBEST

opis alternatywny zdjęcia- azbest

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin