Polska Pomoc- informacja o wycofaniu z eksploatacji generatora wniosków.

poniedziałek, 18, maj 2020

logo polska pomoc

Nowa aplikacja konkursowa eGRANTY.

 

 

 

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego narzędzi wykorzystywanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Departament Współpracy Rozwojowej planuje uruchomienie nowej aplikacji konkursowej eGranty w 2020 roku.

Działanie bazy konkursowej pod adresem https://portal.polskapomoc.gov.pl, która dotychczas była wykorzystywana do obsługi konkursów, jest stopniowo wygaszane. Przez ponad dekadę wykorzystywaliśmy portal do naboru ofert na realizację projektów rozwojowych, humanitarnych, edukacyjnych, a także organizacji wolontariatu. Łącznie złożono ponad 7 650 wniosków projektowych, a utworzono w nim ponad 2 600 kont użytkowników.

Wkrótce portal zostanie zastąpiony nowym oprogramowaniem eGRANTY. Dlatego też zachęcamy Państwa do pobrania z niego wszystkich potrzebnych Państwu materiałów. Po wyłączeniu bazy dostęp do niej nie będzie możliwy.

Trwa finalizacja prac nad oprogramowaniem eGRANTY. Ma ono ułatwić składanie ofert, ale także zapewnić jego użytkownikom szeroki wachlarz możliwości związanych z realizacją projektów. Interfejs aplikacji będzie przystosowany do pracy na urządzeniach mobilnych i bardziej intuicyjny. Dzięki nowoczesnym funkcjonalnościom, jak np. możliwość wypełniania sprawozdań z realizacji projektu bezpośrednio w aplikacji, praca użytkowników będzie sprawniejsza. Zwiększy się również przede wszystkim bezpieczeństwo przetwarzanych danych.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 

facebook_page_plugin