Komunikat ZGK w sprawie odczytu wodomierzy.

piątek, 03, kwiecień 2020

KOMUNIKAT
W związku z realnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie wstrzymuje do odwołania dokonywanie bezpośrednich odczytów wodomierzy przez inkasenta.

W celu uniknięcia skumulowania należności za wodę lub ścieki z powodu braku możliwości odczytu wodomierzy Zakład zwraca się z prośbą o samodzielne dokonanie odczytu i podanie wskazań wodomierza telefonicznie pod nr tel. 63 2793013 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolejnymi ulicami, których mieszkańcy proszeni są o podawanie odczytów są:  
- ul. Piaskowa, Paderewskiego, Żuchalska, Plac Akacjowy, Polna, Śliwowa, Słoneczna, Zdrojowa, Targowa, OSP, Floriańska, Plac Floriański, Parkowa Sadowa.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie odczytów w terminie do dnia 17.04.2020r.  

 

W razie nieprzekazania informacji o aktualnym stanie wodomierza w ww. terminie  Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie skorzysta  z prawa wystawienia faktur na podstawie średniego zużycia obliczonego w oparciu o wcześniejsze okresy rozliczeniowe.

Zakład pragnie jednocześnie przypomnieć, iż dokonując odczytu wodomierza należy podawać tylko czarne cyfry (czytane od lewej strony licznika (łącznie z zerami), które oznaczają zużycie wody w pełnych metrach sześciennych.

 

 

 

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 

facebook_page_plugin