Informacja o możliwości składania wniosków o zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasto Tuliszków II.

wtorek, 24, marzec 2020

 

tuliszków Przestrzeń gminna lokalna wartość 2019 wzór 2 popr

 

 

 

Informacja o możliwości składania wniosków o zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasto Tuliszków II.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FE POWER poziom kolor

W związku z trwającą procedurą konsultacji społecznych dla miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasto Tuliszków II związanej z realizacją przez Gminę i Miasto Tuliszków projektu „Przestrzeń Gminna Lokalna Wartość” przypominamy mieszkańcom Gminy i Miasta Tuliszków o upływie terminu składania wniosków ( 31 marca 2020 r.) w formie online do ww. planu miejscowego przy pomocy strony internetowej tuliszkow.e-mapa.net.

Z uwagi na zbliżający się koniec terminu wnioskowania zmian wychodzimy do Państwa z inicjatywą pomocy w złożeniu wniosku dla swojej działki (UWAGA: położonej w Tuliszkowie) przy użyciu przedmiotowej strony internetowej.

W tym celu należy kontaktować się z pracownikiem Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie w godzinach od 8:00 do 15:00 (od pn. do pt.) pod numerem telefonu 63 27 91 782 do dnia 31 marca 2020 r. włącznie.

Link do e- mapy: http://tuliszkow.e-mapa.net/

Instrukcja obsługi systemu

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin