GALA MISTRZÓW MIESZANYCH SZTUK WALKI W ŁASKU Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW WKSW TULISZKÓW

piątek, 22, grudzień 2017

16 grudnia 2017 roku w Łasku zorganizowana została Gala Mistrzów TSW, nad którą patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Impreza była podsumowaniem roku startowego zawodników z całej Polski. Najlepsi zawodnicy - mistrzowie w swoich stylach i kategoriach - konfrontują swoje umiejętności z najlepszymi zawodnikami z innych federacji. Wśród nich znalazła się 7 osobowa reprezentacja klubu WKSW Tuliszków zdobywając 8 pucharów.

4

Do godzin popołudniowych odbyły się walki młodszych zawodników w konkurencjach karate oraz grappling. Puchary dla Tuliszkowa wywalczyli: Antoni Głowiński - 1miejsce grappling, 3 miejsce karate w kategorii do 7 lat, Aleks Wiktorski - 2 miejsce w karate w kategorii do 9 lat. Kacper Michalak - 1 miejsce w grapplingu w kategorii do 11 lat, Jakub Stachurski - 2 miejsce w grapplingu w kategorii do 17 lat. Łukasz Śledzianowski - 2 miejsce w grapplingu w kategori seniorów do 75 kg. Po południu odbyła się już profesjonalna gala, czyli 15 pojedynków w formułach karate, K1 oraz boksie. W Gali uczestniczyło 2 zawodników WKSW Tuliszków: Albert Jesiołkiewicz oraz Dariusz Cailer. Jako pierwszy zawalczył Albert Jesiołkiewicz w formule karate, który zmierzył się z zawodnikiem z Pułtuska z shindokai karate nie dając mu żadnych szans, po serii niskich kopnięć low kick przeciwnik nie był w stanie podjąć dalszej walki. Drugi z zawodników z Tuliszkowa Dariusz Cailer zawalczył w formule K1 i zmierzył się z zawodnikiem z Sulejówka, który w tym roku zdobył Puchar Europy w kickboxingu. Po bardzo emocjonującej walce przeciwnik Darka już w pierwszej rundzie był liczony i nie zdołał odrobić straty, zatem kolejna wygrana przypadła zawodnikowi WKSW. Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan.

1

2

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka prezesa firmy IzoSerwis za    co serdecznie dziękujemy.

Tomasz Adamkiewicz

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin