MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ ZAWODNIKÓW UKS JUDO PODCZAS ŚWIĄTECZNEGO SPOTKANIA

czwartek, 14, grudzień 2017

8 grudnia na sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie odbyło się Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie. Udział w spotkaniu wzięło 80 zawodników sekcji oraz licznie zebrani rodzicie, sympatycy Judo i mieszkańcy Tuliszkowa oraz zaproszeni goście. Podczas spotkania na gości czekało kilka niespodzianek, m.in. podziękowania dla osób wspierających sekcje, film z podsumowaniem 2017 roku, odwiedziny św. Mikołaja i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.

1

3

Wszyscy zebrani na sali w miłej i świątecznej atmosferze spędzili piątkowy wieczór podziwiając umiejętności zawodników na filmie podsumowującym imprezy z całego roku. Na koniec każdy zawodnik otrzymał paczki świąteczne ufundowane przez Prezesa IzoSerwis, właściciela Hurtowni Artykułów Przemysłowych i firmy Bud-An Wawrzyniak. Spotkanie odbyło się  dzięki pomocy rodziców zawodników którzy przygotowali bardzo smaczne ciasta, potrawy i napoje dla gości.

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl 

Chciałbym bardzo podziękować Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie, a przede wszystkim sponsorom klubu, p. Jakubowi Kowalczykowi Prezesowi firmy IzoSerwis, , p. Józefowi Andrzejewskiemu, właścicielowi Hurtowni Artykułów Przemysłowych w Tuliszkowie, p. Anecie Wawrzyniak, firma Bud-An Wawrzyniak oraz p. Tomaszowi Glanc, firma PosGlanc za wspieranie klubu, ta ogromna i bezinteresowna pomoc przyniosła wiele sukcesów, nie udało by się tego osiągnąć bez tak ogromnej pomocy. Pragnę skierować serdeczne podziękowania w stronę rodziców dzieci, którzy pomogli zorganizować spotkanie.  

Trener sekcji

 Michał Gaj

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin