DRUŻYNY SENIORSKIE I MŁODZIEŻOWE MGKS TULISIA TULISZKÓW NA PÓŁMETKU SEZONU 2017/2018

środa, 06, grudzień 2017

Pierwsza drużyna seniorów występująca w Konińskiej Klasie Okręgowej po 16 kolejkach zajmuje 3 miejsce, które aktualnie daje awans do wielkopolskiej ligi międzyokręgowej. Wiosna zapowiada się więc pasjonująco, jeśli piłkarze utrzymają dobrą formę z jesieni to klub może świętować w nadchodzącym roku kolejny awans sportowy.

 

Tulisia foto

Tabela Seniorów Klasy Okręgowej na półmetku rywalizacji 2017/2018.

tabela

 

Doskonale radzi sobie również utworzona pierwszy raz w historii klubu druga drużyna seniorów. W klasie B Konińskiego OZPN, na półmetku rozgrywek plasuje się ona na drugim miejscu, które również jest premiowane awansem, w tym wypadku do klasy A OZPN Konin.

Dużym zainteresowaniem w sezonie 2017/2018 cieszą się sekcje młodzieżowe MGKS Tulisia Tuliszków. Aktualnie oprócz dwóch drużyn seniorskich funkcjonują w klubie cztery drużyny młodzieżowe, które biorą czynny udział w rozgrywkach organizowanych przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Najstarsza grupa chłopców, rywalizująca w kategorii trampkarzy młodszych zajmuje w swojej lidze wysokie drugie miejsce. Chłopcy z kategorii wiekowej młodzik młodszy plasują się po jesiennej odsłonie sezonu na dziewiątej pozycji. Z kolei najmłodsi adepci z kategorii żak zajmują w swojej lidze drugie i piąte miejsce. Należy podkreślić, iż żaki są aktualnie najliczniejszą grupą młodzieżową MGKS Tulisia i liczą 30 zawodników. Fakt ten cieszy tym bardziej, gdyż są to chłopcy w wieku 7-8 lat. Mając taki narybek piłkarski tuliszkowski klub może spokojnie spoglądać w przyszłość.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin