GWIAZDKOWE ZMAGANIA I KOLEJNE ODWIEDZINY MISTRZA - INTENSYWNY POCZĄTEK GRUDNIA DLA UKS JUDO TULISZKÓW

wtorek, 05, grudzień 2017

W sobotę 2 grudnia zawodnicy tuliszkowskiej sekcji Judo przystąpili do zmagań w Poznaniu podczas Gwiazdkowego Turnieju Judo Dzieci zorganizowanego przez Okręgowy Związek Judo i Urząd Miasta w Poznaniu.

gw1 1

Do zmagań przystąpiły kluby z województwa wielkopolskiego. W rankingowanym turnieju klub wystawił dwie zawodniczki, były to: Julia Kocimska i Wiktoria Drożak. Julia Kocimska ukończyła turniej na pierwszym miejscu zdobywając złoty medal, Wiktoria Drożak zajęła drugie miejsce w zawodach zdobywając srebrny medal.

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl 

Wyniki:

Julia Kocimska – 1 miejsce

Wiktoria Drożak – 2 miejsce

   3

W sobotę 2 grudnia Uczniowski Klub Sportowy w Tuliszkowie odwiedził również po raz kolejny dwukrotny Mistrz Świata w Judo Rafał Kubacki. Podczas treningów skupiono się nad poprawą elementów technicznych, które zostały zauważone podczas ostatnich turniejów.  Pracowano głównie nad technikami w Ne-waza czyli technikami w parterze. W szkoleniu brali udział zawodnicy czynnie występujący w imprezach sportowych. Jak wiadomo Rafał Kubacki jest trenerem współpracującym z tuliszkowską sekcją Judo i zgodnie z ustaleniami szkolenia będą ponawiane. W tym roku było to ostatnie spotkanie, najbliższe szkolenie odbędzie się w styczniu. W lutym, dwukrotny Mistrz Świata będzie prowadził tygodniowy obóz zimowy sekcji UKS Judo w Zakopanym.

UKS JUDO dziękuje za wsparcie  UGiM w Tuliszkowie oraz sponsor klubu Panu Jakubowi Kowalczykowi, prezesowi firmy IzoSerwis.

 Trener sekcji

 Michał Gaj

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin