PUCHAR ŚWIATA KARATE KYOKUSHIN W WARSZAWIE - SUKCES ZAWODNIKÓW Z TULISZKOWA

piątek, 01, grudzień 2017

W dniach 25-26 listopada odbył się Klubowy  Puchar Świata Karate Kyokushin, w którym wystartowali zawodnicy z trzech  kontynentów. Zawody, które odbyły się w Warszawie obejmowały konkurencje  kumite full Contakt z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe dziewcząt i chłopców. Zmagania rozegrano na trzech matach, trwały blisko 10 godzin co spowodowało, że emocji nie brakowało.  Nasi zawodnicy powołani przez Okręgowy Związek  Karate w Poznaniu  wywalczyli trzy medale w tym dwa  srebrne. Byli to Julita Stanisławska i Kacper Wojtkowiak (srebrne medale) oraz Dominik Bilkowski (brązowy medal). Są to kolejne medale zdobyte na tak poważnych zawodach międzynarodowych co tylko potwierdza wysoki poziom szkoleniowy  Klubu Kyokushin Karate  w Tuliszkowie.

SAM 6409

Zawodnicy Karate Kyokushin sekcji Tuliszków (Julita Stanisławska, Kacper Wojtkowiak, Dominik Bilkowski) wraz z Burmistrzem Grzegorzem Ciesielskim i Trenerem Dariuszem Jasiakiewiczem podczas wręczenia dresów z herbem Gminy i Miasta ufundowanych przez Gminę i Miasto Tuliszków, w których zawodnicy wystąpili podczas Pucharu Świata w Warszawie.

DSC 0067

 

Klub składa serdeczne podziękowania dla sponsorów: Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków i Śląskiej Fabryki Okien KNS. Zawodników do zawodów przygotowywał Dariusz Jasiakiewicz z Turkowskiego Klubu Sportów i Sztuk Walki.

Klub ogłasza nowy nabór dzieci i młodzieży do sekcji w Tuliszkowie i Grzymiszewie. Szczegóły znajdą Państwo pod numerem telefonu 693714490.  Zapraszamy też na Młodzieżowy Puchar Wielkopolski w dniu 10 grudnia, który odbędzie się w Tuliszkowie, przewidziano 110 walk.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin