Eliminacje Gminne Orlik Cup 2010

czwartek, 19, maj 2011
27 kwietnia 2010 r. na tuliszkowskim orliku odbyły się eliminacje gminne Turnieju Orlik Cup 2010. W turnieju udział wzięły 3 drużyny reprezentujące szkoły podstawowe w Kiszewach, Grzymiszewie i Tuliszkowie. Drużyny rozegrały serię meczów każdy z każdym, które wyłoniły zwycięzcę. I tak ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:
1 miejsce- SP Tuliszków
2 miejsce- SP Grzymiszew
3 miejsce- SP Kiszewy
Wszystkie drużyny wykazały waleczność i zacięcie godne reprezentowania Naszej Gminy w etapie powiatowym, który to odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10:00 na tuliszkowskim orliku. Naszą Gminę reprezentować drużyna z Tuliszkowa, która wygrała eliminacje gminne wygrała.
27 kwietnia 2010 r. na tuliszkowskim orliku odbyły się eliminacje gminne Turnieju Orlik Cup 2010.
W turnieju udział wzięły 3 drużyny reprezentujące szkoły podstawowe w Kiszewach, Grzymiszewie i Tuliszkowie. Drużyny rozegrały serię meczów każdy z każdym, które wyłoniły zwycięzcę. I tak ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:
1 miejsce- SP Tuliszków
2 miejsce- SP Grzymiszew
3 miejsce- SP Kiszewy
Wszystkie drużyny wykazały waleczność i zacięcie godne reprezentowania Naszej Gminy w etapie powiatowym, który to odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10:00 na tuliszkowskim orliku. Naszą Gminę reprezentować drużyna z Tuliszkowa, która wygrała eliminacje gminne wygrała.

egorlikcup10 2 egorlikcup10 1 egorlikcup10
POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin