OBÓZ SPORTOWY UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO JUDO

poniedziałek, 14, sierpień 2017

W dniach 20-30 lipca 2017 zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie uczestniczyli w obozie sportowym Kadry Wojewódzkiej w Świeradowie Zdrój.

2

Powołani zawodnicy to: Natalia Poprawska, Paula Markiewicz, Julia Kocimska i Norbert Tomaszewski. Przez dziesięć dni zawodnicy prowadzeni przez trenera koordynatora kadry p. Henryka Kusze pracowali głównie nad techniką w Tachi –waza i Ne-waza oraz motoryką. Trenerami wspomagającymi byli Czesław Kur, dwukrotny medalista Mistrzostw Europy  oraz Michał Gaj. Każdego dnia zawodnicy rozpoczynali dzień od porannego rozruchu i odbywali dwie sesje treningowe trwające dwie godziny. Po każdym z trzech zaplanowanych mikrocyklach odbywała się odnowa biologiczna na basenie i saunie. Dodatkowo zawodnicy mieli okazje zwiedzić pobliska miejscowość oraz odbyła się wędrówka górska na Stóg Izerski. Przeprowadzone zostały także testy sprawności fizycznej w celu kontroli poziomu wytrenowania zawodników. Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

 

Wyjazd wspierał Burmistrz GiM w Tuliszkowie, sponsorzy klubu; firma IzoSerwis, PosGlanc, Hurtownia – Andrzejewski, Bud-An Wawrzyniak, za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji

- Michał Gaj

4

 

5

 

7

 

8

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin