KONCERT OPERETKOWY „W KRAINIE UŚMIECHU”

poniedziałek, 03, lipiec 2017

Operetka 49 Copy

W niedzielne popołudnie, Karolina Garlińska i Mirosław Niewiadomski wystąpili przed tuliszkowską publicznością w koncercie zatytułowanym „W krainie uśmiechu”. Było to pierwsze i nie ostatnie tego lata „popołudnie z kulturką”, którego motywem przewodnim były słynne arie operowe i przeboje operetkowe. Dzieła światowych mistrzów zabrzmiały w urokliwej scenerii parku krajobrazowego przed siedzibą Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Operetka 36 Copy

Artyści zabrali publiczność w półtoragodzinną muzyczną podróż m.in. z F. Lehárem, E. Kálmánem, J. Straussem. Podczas koncertu można było usłyszeć m.in. takie przeboje jak „Brunetki, Blondynki”, „Bella”, „Wielka sława to żart”, „ Co się dzieje oszaleję” czy „Usta milczą, dusza śpiewa”.

Koncert zakończył się słynnym „Time to say Goodbay” Andrea Bocellego, jednak jak powiedział Mirosław Niewiadomski, tym utworem artyści nie żegnają się z tuliszkowską publicznością, lecz mówią tylko „do zobaczenia”. Nie bez przyczyny. To już trzeci koncert operetkowy odbywający się w ramach „Wakacji z kulturką” i druga wizyta Mirosława Niewiadomskiego w naszym mieście. Pierwsze koncerty operetkowe odbyły się w ubiegłoroczne wakacje.

Kolejny koncert w wykonaniu solistów scen poznańskich już 13 sierpnia br. o godzinie 17, na który serdecznie zapraszamy!

Operetka 51 Copy

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ: http://www.tuliszkow.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=300

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin