UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU KULTURALNEGO DLA DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ZAJĘCIA W MIEJSKO-GMINNYM OŚRODKU KULTURY W TULISZKOWIE

poniedziałek, 26, czerwiec 2017

Zakończenie roku Tuliszków 14

W niedzielę, 25 czerwca br., przed budynkiem domu kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku kulturalnego dla dzieci uczęszczających na zajęcia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie.

W tym roku zakończenie przybrało nieco inny charakter niż miało to miejsce w ubiegłych latach. Formą podziękowania za uczestnictwo w zajęciach był niezwykle zabawny spektakl teatralny pt. „Pinezkologia” zaprezentowany przez działający od 37 lat Teatr Pinezka z Gdańska. Dzieci wraz z przybyłymi rodzicami nie tylko mogły podziwiać umiejętności aktorów, ale także czynnie wziąć udział w przedstawieniu. Po zakończeniu spektaklu, już tradycyjnie, wszystkim dzieciom wręczono pamiątkowe dyplomy. Słodki poczęstunek dla dzieci zorganizowali rodzice oraz pracownicy domu kultury. W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie co roku liczne grono młodszych jak i starszych dzieci uczęszcza na zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne oraz taneczne, które prowadzą instruktorzy Małgorzata Grześkiewicz, Jarosław Durkiewicz oraz Danuta Pydyńska.

Zakończenie roku Tuliszków 1

Zakończenie roku Tuliszków 2

Zakończenie roku Tuliszków 3

Zakończenie roku Tuliszków 4

Zakończenie roku Tuliszków 5

Zakończenie roku Tuliszków 6

Zakończenie roku Tuliszków 7

Zakończenie roku Tuliszków 8

Zakończenie roku Tuliszków 9

Zakończenie roku Tuliszków 10

Zakończenie roku Tuliszków 20

Zakończenie roku Tuliszków 22

Zakończenie roku Tuliszków 23

Zakończenie roku Tuliszków 24

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin